Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan'ı öldürüp Fidan'ın yerine geçecekti!

FETÖ'nün 15 Temmuz'daki geri püskürtülen darbe girişiminin arkasındaki kanlı listeye ulaşıldı. Erdoğan'ı öldürecek ekibin başındaki Sönmezateş, Fidan'ın yerine geçecekti.

Giriş Tarihi: 20.7.2016 09:52 Güncelleme Tarihi: 20.7.2016 10:17
Erdoğan'ı öldürüp Fidan'ın yerine geçecekti!

Darbe girişimi milletin destansı direnişi sayesinde geri püskürtüldü. Akşam'da yer alan habere göre, bu hain şebekenin i ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'dı. Bu amaçlarını gerçekleştirmek için yeni girişimlerine karşı tüm teyakkuzda olurken devletin zirvesi de ilgili birimleri ilk günden itibaren harekete geçirdi.

HAİN KALKIŞMAYI PLANLAYAN İSİM MUHARREM KÖSE TUTUKLANDI

HEDEF ERDOĞAN'DI

İşgal girişiminin planlayıcısı bu hain çetenin, darbe girişimi başarılı olsaydı devletin hemen hemen bütün kurumlarına kendi adamlarını yerleştirecekti. Bu hain planın şifrelerine ulaşıldı. Millete kurşun sıkarak, Cumhurbaşkanına suikast düzenlemeyi bile göze alan, Türk milletinin meclisini, yine milletin külliyesini bombalayan bu kanlı çetenin asıl amacı Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş'i MİT Müsteşarı yapmaktı.

DARBENİN 2. DALGASI BU ÖNLEMLERLE ENGELLENDİ!


SÖNMEZATEŞ KİM?

Marmaris'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı öldürmek için kanlı çetenin komutanı olan Sönmezateş'in 'öldür' emrini verdiği ortaya çıktı. İşgalci ihanet çetesinin, başarılı olmaları halinde getirecekleri kadro listesinde kritik isimler bulunuyor. Listede cuntanın, kritik bakanlıklara müsteşar olarak generalleri atadığı görülürken, büyük illerin valisini bile belirlediği, TSK'nın kritik komutasının ise darbe sonrasına bırakıldığı görüldü.

HAİNLER ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NÜ BU HALE GETİRDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'ı öldürüp Fidan'ın yerine geçecekti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN