Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“GATA Bakanlığı’na devredilsin”

Giriş Tarihi: 22.7.2016
“GATA Sağlık Bakanlığı’na devredilsin”
Darbeye kalkışan FETÖ/ PDY'li hainler TSK'da nasıl yuvalandı? Hangi yöntemleri kullandılar? Son sayıları ne? Gülhane i Tıp Akademisi'nde görevli Binbaşı Nurettin Yiğit aHaber'e konuştu. İşte özetle söyledikleri:

ABARTARAK GİZLENDİLER:
Halkımızın canına kast eden yapı, GATA'da ciddi bir akademik kıyım yaptı. Kendinden olmayan bütün akademisyenleri kıydı. Tahminim, paralellerin yüzde seksenlerin üzerine çıktığı bir kurumda yaşıyorum şu an. Gizleme usulleri tamamiyle kişilik değiştirimi diyebiliriz. Ulusalcı ya da Kemalist diye tanımlayabileceğimiz insan görünümüyle yaşayan, namaz, oruç gibi ibadetleri yapmayan, içki içen. Kendilerinin İslami bir insan yapısında olmadıklarını göze sokar abartı bir halleri vardı.

GATA'NIN HAYATİ ÖNEMİ: Eğer askeri hastaneleri ele geçirirseniz istediğiniz kişinin asker olmasını engelleyebilirsiniz. GATA'nın böyle bir önemi var. Çok daha büyük bir önemi de pilotlar. Pilotların anlamında tam sağlam olması lazım. Eğer doktor istediği adama pilot olamaz raporu verirse o adamın pilotluk kariyeri bitmiştir. İstihbarat Şube gibi subayların geleceğini belirleyen kadroları ele geçirdiler. 2012'de başvurduğum bir sınavda başkası üzerime geçirilince bu işi araştırmaya başladım. Organize bir yapıyla karşı karşıya olduğumuzu gördük. Sınav soruları insanlara verilmiş.

ÇÖZÜM EMEKLİ KOMUTANLAR:
TSK içinde en az 60-70 oranında olduklarını düşünüyorum. Emekli edilmiş gerçekten eli öpülesi komutanlarımız var. Bu komutanlarımızın geçici bir dönem için göreve davet edilmesi bir yöntem olabilir.

DARBE TEHLİKESİ GEÇMEDİ:
Darbe tehlikesi geçmedi. Şu an biz üst tabakayı aldık, alt tabaka paralelci olarak hala durmakta. Radikal işler yapmak zorundayız aksi takdirde o geceden çok daha kötülerini yaşayabiliriz. GATA'nın 'na devredilmesi gerek. Özellikle alanında çok iyi olan akademisyenler, bu Paralel Yapı sayesinde kurumdan uzaklaştılar. Bu insanların da tekrar kazanılması gerekli.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“GATA Sağlık Bakanlığı’na devredilsin”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN