Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan nefreti gözlerini kör etti!

'nin bugün 18’de Taksim’de “Darbe’ye Hayır” mitingi için CHP'li başkandan skandal bir miting sı geldi. CHP'li başkanın bu çağrısı Cumhurbaşkanı Erdoğan nefretinin gözlerini kör ettiği ve darbenin kanlı yüzünün unutulduğunu gözler önüne serdi.

Giriş Tarihi: 24.7.2016 15:08 Güncelleme Tarihi: 24.7.2016 15:35
Erdoğan nefreti gözlerini kör etti!

bugün 18'de Taksim'de "Darbe'ye Hayır" mitingi düzenleyecek. AK Parti'nin de destekleyeceği bu mitinge CHP Bakırköy İlçe Başkanlığı'ndan skandal bir geldi. Fetullahçı darbeyi değil hükümetin aldığı tedbirleri eleştiren CHP'li ilçe yönetimi, FETÖ cuntasını değil sivil iktidarı ve seçilmiş Cumhurbaşkanı'nı protesto etmek için partilileri Taksim'e çağırdı.

SİVİL DARBE İFTİRASI

FETÖ'cü cuntanın kanlı darbe girişiminden sonra bu yapının gerek TSK grekse devletin diğer kurumlarından temizlenebilmesi için ildan edilen OHAL'i sivil darbe diyen CHP, Parlamentonun devre dışı bırakıldığı yalanını söylemekten geri durmadı. OHAL için disivil darbe iftirası atılırken bu uygulamanın halka karşı değil devletin kendisine yönelik olduğunu gözardı etmektedir. OHAL'in üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen toplumsal hayat ve kişisel özgürlükler bakımından hiçbir aksaklığın görülmediği aşikar.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan nefreti gözlerini kör etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN