Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akıncı Üssü ve tankların çıktığı tüm kışlalar kapatılıyor

Başbakan Kazan'da yaptığı konuşmada, 15 Temmuz darbe girişiminde FETÖ'cü askerlerin üs olarak kullandığı Akıncı Üssü ve tankların çıktığı tüm kışlaların kapatılacağını açıkladı.

Giriş Tarihi: 29.7.2016 14:46 Güncelleme Tarihi: 30.7.2016 17:43
Akıncı Üssü ve tankların çıktığı tüm kışlalar kapatılıyor

Başbakan Binali Kazan'da yaptığı konuşmada Akıncı Üssü'nün ve tankların çıktığı tüm kışlaların kapatılacağını açıkladı.

Başbakan Yıldırım konuşmasından önemli başlıklar şöyle oldu:

Sizler tek yürek oldunuz, tek bilek oldunuz, darbecilerin önünde dimdik durdunuz.

15 Temmuz Türkiye'nin ikinci büyük kurtuluş mücadelesinin adıdır. 15 Temmuz'u her yıl 'Demokrasi Şehitleri Günü' olarak anacağız. O gün sokağa çıktınız, 15 gün oldu sokaktasınız, meydanlardasınız. Türkiye'ye sahip çıkıyorsunuz, Kazan'a sahip çıkıyorsunuz.

AKINCI ÜSSÜ KAPATILACAK

Kazan Meydanı'ndan herkese ilan ediyorum. Hainlerin yuvalandığı o hain Akıncı Üssü kapatılacak ve orası şehitlerimizin anısının yaşatılacağı bir yer haline getirilecek.

Başbakan Yıldırım: "Akıncı Üssü kapatılacak!"

TANKLARIN ÇIKTIĞI TÜM KIŞLALAR DA KAPATILACAK

Ankara'da ve İstanbul'da tankların çıkarıldığı, helikopterlerin kaldırıldığı bütün kışlaları kapatıyoruz. Milletin üzerine tank yürütenler, bundan sonra artık tankları bulamayacaklar. Orada Ankara'nın insanlarının vakit geçirdiği güzel mekanlar olacak. Ne işi var tankların Ankara'nın, İstanbul'un içinde? Düşman Ankara'da, İstanbul'da değil. Düşmanın olduğu yer bellidir.

BURUNLARINDAN FİTİL FİTİL GETİRECEĞİZ

Bu milletin canından, kanından, dişinden tırnağından artırarak verdiği paralarla alınan o tanklar, o uçaklar, o helikopterlerden bombaları, mermileri acımasızca sizin üzerinize atanların hesabını soracağız, burunlarından fitil fitil getireceğiz.

Başbakan Yıldırım: "Tank çıkan kışlalar kapatılacak!"

"O TERÖRİSTBAŞINI İLLA DA GETİRECEĞİZ"

Şunu bilmenizi istiyorum, bu aziz vatanı, bu aziz milleti bölmeye, parçalamaya hiç ama hiç kimsenin gücü yetmeyecek. Bu darbenin sorumlusu Amerika'daki o terörist başını illa da getireceğiz, Türkiye'ye getireceğiz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akıncı Üssü ve tankların çıktığı tüm kışlalar kapatılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN