Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş 'demokrasi nöbeti' açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan,15 Temmuz darbe girişimine dair tüm ayrıntıları Atv - A Haber ortak yayınında anlattı. Demokrasi nöbetleri konusunda "Pazar günü taçlandıralım" mesajı verdi.

Giriş Tarihi: 30.7.2016 22:47 Güncelleme Tarihi: 31.7.2016 00:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş 'demokrasi nöbeti' açıklaması

NORMALLEŞME SÜRECİNİ DE BAŞLATALIM

YAŞ bitti. Bununla birlikte 48 saat içinde tüm komuta kademesi devir teslim işlemini bitirecek. Bundan önce 30 Ağustos devir teslim günüydü. Bugün ile ilgili olanı da yaptık. Yarından itibaren görevime gideceğim diyen komutanlar var. Onlar da48 saat içinde görevlerine gelmiş olacak. Bu defa bu süre önemli. Ben bu akşam Sayın Başbakan ile görüşecektim.

Erdoğan: Demokrasi nöbetini önümüzdeki Pazar taçlandıralım

TÜM TÜRKİYE'YE MESAJIMIZI HEP BİRLİKTE VERELİM

Biz bu demokrasi nöbetini önümüzdeki hafta pazar günü Yenikapı'da farklı bir şekilde ele alalım. Taçlandıralım. Silahlı kuvvetlerimiz, komuta kadememiz, sanatçılarımız, siyasi partilerin lider kadrolarını da davet edelim. Böylece tüm Türkiye'ye mesajımızı hep birlikte verelim. Normalleşme sürecini de başlatalım.

ERDOĞAN O GECE İSTANBUL'A İNİŞİNİN DETAYLARINI ANLATTI!

MİLLET EKONOMİYE DE EL KOYDU

Olayın olduğu gün yastık altından 2 buçuk milyar dolar çıktı. Onlar farklı beklenti içinde ama güçlenmeye devam ediyoruz. Aslında millet sadece darbenin karşısında durmadı. Millet ekonomiye de el koydu. 140 milyar dolar gibi yastık altı kaynağın da olduğu söylenenler arasında. Böyle bir kaynak varsa bu kaynağın değerlendirilmesi de çok önemli. Şimdi kamu fonu oluşturulacak. Bu fon içinde özelleştirmede olan kaynakları tutun da devletin içindeki kaynakların bu fona aktarılması için.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI! TSK'DA BÜYÜK YAPILANMA

MİLLETİMLE NE KADAR İFTİHAR ETSEK, GURURLANSAK AZDIR

Birçok kaynak var. 26 Ağustos'ta yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü açacağız. Bir diğer taraftan yapacağımız işlerden biri hızlı tren. Avrsaya Tüneli'nin açılışını yapacağız. Kanal İStanbul projemiz var. Çanakkale'yi köprüden geçeceğiz. Eskiden OHAL ilan edildiği zaman bakkalda ne varsa toplar evine götürürdü. Adeta meydanlarda festival gibi bir durum var. Bu milletimle ne kadar iftihar etsek, gururlansak azdır. rabbim milletimin birliğini, beraberliğini bozmasın inşallah.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BATI'YA: DÜRÜST OLUN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş 'demokrasi nöbeti' açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN