Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demirci'nin gizli 'cü olduğu ortaya çıktı!

Resmi hesabından yaptığı özel yazışmaları, meydanlarda "Darbeye hayır 'ye lanet" mesajları veren stand-upçı Demirci'nin gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Demirci'nin FETÖ'cü basketbolcu ile yazışmaları, gizli bir FETÖ destekçisi olduğunu ve FETÖ darbesine destek verdiğini ortaya koydu.

Giriş Tarihi: 31.7.2016 02:43
Atalay Demirci'nin gizli FETÖ'cü olduğu ortaya çıktı!

Fetullahçı Terör Örgütü tarafından desteklenerek bir yarışma programında birinci olan Demirci'nin bugün sosyal medyaya düşen yazışmaları büyük bir alçaklık ve ihaneti ortaya çıkardı.

Sosyal medyadan 'cü darbecilere lanetler yağdıran 'nin özel yazışmalarında darbecilere destek verdiği günyüzüne çıktı.

Başta olmak üzere birçok Fetullahçı militan ile özel sohbetler yapan Atalay Demirci'nin darbecilere destek verdiği, Fetullah Gülen'e bağlılık yeminleri ettiği ve yurtdışına kaçış planları yaptığı ortaya çıktı.

ABİLERİNDEN 'KENDİNİ GİZLE' TALİMATI

Pensilvanya'dan gelen talimatlar neticesinde Atalay Demirci sosyal medya hesabı üzerinden attığı darbe karşıtı bazı tweetlerle gerçek niyetini gizlemeye çalışmış deyim yerindeyse takiye bile yapmaya kalkışmış.

FETÖCÜ ENES KANTER İLE TWİTTER ÜZERİNDEN YAZIŞMIŞ!

Özellikle Enes Kanter ile gerçekleştirilen özel görüşme Demirci'nin karanlık yüzünü deşifre ediyor

DEMOKRASİ NÖBETLERİNE BİLE KATILMIŞ

FETÖ'cü askerler tarafından 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilen darbeye karşı demokrasi nöbetlerine katılarak takiye yapmaya çalışan Atalay Demirci'nin paralel yapı mensupları ile Twitter üzerinden yaptığı yazışmaların belgeleri şu şekilde:

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atalay Demirci'nin gizli FETÖ'cü olduğu ortaya çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN