Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Gülen giderse kaybeder"

li yazar Alon Goshen-Gottstein, FETÖ elebaşı Gülen'e bir şey olması halinde İsrail'in büyük kayıp  yaşayacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 2.8.2016 09:53 Güncelleme Tarihi: 2.8.2016 10:36
Gülen giderse İsrail kaybeder

li yazar Alon Goshen- Gottstein, FETÖ liderinin yıllardır İsrail'in varlığına karşı ilkeli bir duruş sergilediğini söyledi. Fethullah Gülen adlı teröristbaşına destek olan Gottstein'in açıklamaları, Fethullahçı Terör Örgütü'nün maşa olarak kullanıldığını da gözler önüne seriyor.

GÜLEN'E BİR ŞEY OLMASI HALİNDE...

İsrail-Türkiye ilişkilerinde dönüm noktasının Mavi Marmara saldırısının olduğunu vurgulayan Goshen-Gottstein, Timesofisrael'de yayınlanan yazısında teröristbaşı Gülen ile ilgili şu ifadeleri kullanıyor:

"Fethullah Gülen, Erdoğan ile en yakın olduğu dönemde bile Mavi Marmara gemisinin gönderilmesine karşı çıktı. İsrail'in egemenlik hakkına vurgu yaparak, Gazze'ye gidecek yardım kampanyası için devlet otoritesiyle işbirliği yapılması gerektiğini söyledi. Bu eleştiri Erdoğan'ı çok sinirlendirmişti. Aslında bu iki liderin arasının bozulmasına yol açan ilk süreçti" Aynı zamanda bir haham olan Gottstein, Gülen'e bir şey olması halinde İsrail'in büyük kayıp yaşayacağına çekti...

'GÜLEN'İN İADESİ' KAMPANYASINDA 78 BİN İMZA TOPLANDI

FETÖ'NÜN İŞARET ETTİĞİ TARİH 14 AĞUSTOS

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Gülen giderse İsrail kaybeder"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN