Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İyice dağılan FETÖ’nün son üyeleri çıldırdı

15 Temmuz FETÖ darbe girişiminden sonra terör örgütünün sadece yurtiçi değil yurtdışı ayağından da büyük çözülme haberleri geliyor. Gözaltına alınan FETÖ üyeleri “hep biz mi bedel ödeyeceğiz biraz da Gülen gelip bedel ödesin” diyerek isyan etti. ’daki özel yazışmalarında birbirlerine çöküşün işaretlerini veren FETÖ üyeleri, tabandaki çözülmeyi önlemek için başta haşhaşiler olmak üzeren hiçbir sapık tarikatın başvurmadığı bağlılık yeminleri ediyorlar. Bu isimlerden biri de FETÖ’nün en fanatik isimlerinden biri: Basketbolcu Enes Kanter.

Giriş Tarihi: 2.8.2016 16:10 Güncelleme Tarihi: 2.8.2016 16:33
İyice dağılan FETÖ’nün son üyeleri çıldırdı

FETÖ'cü basketbolcu Enes Kanter, Fetullahçı darbe girişiminin ardından teröristbaşı Fethullah Gülen sahip çıkan açıklamalarının ardından tepki görmesine karşılık yeni bir açıklama yaptı.

HAŞHAŞİLER VE ABD'DEKİ SAPIK TARİKATLAR BİLE BÖYLE YEMİN ETMEDİ!

Haşhaşiler gibi FETÖ'ye bağlılık yeminleri eden Enes Kanter, "Hocaefendi'yi seviyorum diye asacaklar mı gülerek koşarak giderim ipe" dedi.

"Bu dava uğrunda bir değil bin başım olsa hepsini veririm" diyen Gülen'in basketçisi,"Cennetler feda olsun Cehennemlere güler geçerim. Onun sevgisi ana, baba, eş, dost, arkadaş hepsinin üstündedir. Dönersem kalleşim" mesajı verdi.

FETÖ TETİKÇİSİ ENES KANTER'E TWİTTER ŞOKU!

ENES KANTER'İN SAPIK YEMİNİ SOSYAL MEDYADAKİ FETÖCÜLERİ BİLE KIZDIRDI

FETÖ'cü sapık basketbolcu Enes Kanter'in sapık tarikatları ve Haşhaşileri hatırlatan bağlılık yemini Fetullahçıları bile çıldırttı. "Sen 'de kucağına aldığın hatunlarla poz verirken biz burada bedel ödüyoruz. Hep biz mi bedel ödeyeceğiz, bize bu emirleri veren Fetullah Gülen neden hesap vermiyor? Bütün imamlar yurtdışına kaçırıldı ömür boyu bakılacağına söz verildi. Peki bu hareketin çilesini çekenlerin durumu ne olacak? Avni gibi sen de kaybolur gidersin inşallah umut tacirleri!" diyerek tepkisini gösterdiler.

İşte Enes Kanter'in Twitter'da paylaştığı yazılı açıklama:

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İyice dağılan FETÖ’nün son üyeleri çıldırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN