Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Reisim sen iyi misin? Bana onu söyle"

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Uluslararası Yatırımcılarla Yüksek Düzeyli Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz gazilerini unutmuyor. 15 Temmuz'da FETÖ hainlerin kullandığı tankın önüne yatan Sabri Ünal isimli kahraman gazi ile görüştüğünü anlatan Erdoğan, Sabri Ünal'ın telefonda kendisini unutup Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Reisim sen iyi misin? Bana onu söyle" dediğini anlattı.

Giriş Tarihi: 2.8.2016 17:36 Güncelleme Tarihi: 2.8.2016 17:53
Reisim sen iyi misin? Bana onu söyle

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Külliye'deki Uluslararası Yatırımcılarla Yüksek Düzeyli Toplantısı'nda, dün darbe günü yaralanan gazileri aradığını ve o gazilerden biri olan Sabri Ünal'ın kendisini unutup Erdoğan'ın durumu ile ilgilendiğini anlattı.

"REİSİM SEN İYİ MİSİN? BANA ONU SÖYLE"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, o konuşmayı şu cümlelerle anlattı:

"Dün gece 12.00-01.00 gibi hastanelerdeki gazilerimizi aradım. Bir tanesi genç, yazılımcı.. savunma sistemlerini çok seven bir gencimiz. Bu genç ikinci tankın paletleri altına atladığında neredeyse bir kolunu kaybediyordu. Telefonda konuşurken, sanki Sabri'ye hiçbir şey olmamış gibi 'Reisim sen iyi misin, bana onu söyle' diyor. 'Ben iyiyim' diyor. 'Doktorlarımız bize iyi bakıyor, hemşirelerimiz bize iyi bakıyor' diyor. Bu inanç, bu azim oldukça, evelallah bu millete darbeler hiçbir şey yapamayacaktır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Reisim sen iyi misin? Bana onu söyle"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN