Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'na Yenikapı u

Giriş Tarihi: 4.8.2016 14:57 Güncelleme Tarihi: 4.8.2016 15:24
Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'na Yenikapı telefonu

Başbakan Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu la arayarak, Yenikapı'da yapılacak "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne davet etti. Görüşmede Yıldırım, Kılıçdaroğlu'nun Kanun Hükmünde Kararnameler ile ilgili kendisine gönderdiği mektuptaki önerileri değerlendireceklerini bildirdi.

Başbakan Binali Yıldırım, la aradığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Yenikapı'da yapılacak "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne davet etti. Yıldırım, Kılıçdaroğlu'na, Kanun Hükmünde Kararnameler ile ilgili gönderdiği mektubu da değerlendireceklerini söyledi.

"DAVETİMİZİ YENİLEMEK İSTİYORUZ"

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu telefonla aradı. Kılıçdaroğlu'nu, Pazar günü İstanbul Yenikapı'da gerçekleştirilecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne davet eden Yıldırım, "Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi sizi de aramızda görmek ve davetimizi yenilemek istiyoruz." dedi.

"TİTİZLİKLE DEĞERLENDİRECEĞİZ"

Ayrıca Başbakan Yıldırım, Kılıçdaroğlu'nun kendisine hitaben yazdığı ve Kanun Hükmünde Kararnamelere değindiği mektubu aldığını belirterek, "Mektubunuzu ve önerilerinizi gerekli titizlikle inceleyecek ve değerlendireceğiz." ifadesini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'na Yenikapı telefonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN