Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dursun Çiçek: PKK'yı ve IŞİD'i FETÖ yönetiyor

Giriş Tarihi: 21.8.2016 11:39 Güncelleme Tarihi: 21.8.2016 11:54
Dursun Çiçek: PKK'yı ve IŞİD'i FETÖ yönetiyor

CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek PKK'yı ve IŞİD'i FETÖ'nün yönettiğini iddia etti. Çiçek'e göre en tepede de Amerika var.

İŞTE DURSUN ÇİÇEK'İN KONUYLA İLGİLİ O AÇIKLAMALARI:

FETÖ BUNLARIN ÜST AKLI

PKK'yı FETÖ yönetiyor. IŞİD de dahil. Ama bütün bunları yöneten ve onun istihbarat örgütleri. Fethullah Gülen 1999'da oraya gittiğinde, bütün hizmet hareketini onlara vakfetti ve onların maşası oldu. Bu da onların garantileriyle oldu. Bu kumpas davalarında diyorlardı ki; "Dursun Çiçek PKK'lılara torpil yapıyor!" PKK'lıları destekliyor!" İşte bize iftira attıkları hangi varsa, bu süreçte birebir yaptılar. Yani kendi yaptıklarını bize iftira olarak attılar.

PKK'YA DA ETKİNLER, IŞİD'E DE ETKİNLER

Bu millet onların bu eylemlerini birebir yaşadı, o karanlıklara şahit oldu. Şimdi anlıyoruz ki; PKK'yı da, IŞİD'i de yöneten FETÖ'nün militanları. FETÖ bunların eğitimli kesimi, üst aklı. Devlette belli yerlere gelmişler, istihbaratta belli yerlere gelmişler. Kuzey 'ta da bir sürü okulları var. Dolayısıyla PKK'ya da etkinler, IŞİD'e de etkinler. En tepede de Amerika var. Amerika bunları kullanarak bu örgütleri yönetiyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dursun Çiçek: PKK'yı ve IŞİD'i FETÖ yönetiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN