Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ si gazete ve sitelere

Giriş Tarihi: 21.8.2016 10:23 Güncelleme Tarihi: 21.8.2016 12:52
FETÖ tetikçisi gazete ve sitelere dikkat

FETÖ'nün yayın organı haline gelen Cumhuriyet Gazetesi başta olmak üzere diğer siteler t24 ve Sol Haber gibi siteler 'teki alçak saldırının ardından parçalanmış ceset görüntülerini yayınlayarak teröre ve teröristlere prim verdi. Sol Haber Portalı yayın yasağı haberini verirken dahi olay yeri fotoğraflarını yayınlamaktan geri durmuyor.

Türkiye tek yürek olup 'teki hain saldırıyı lanetlerken FETÖ'nün gazete ve siteleri duyarsız davranarak olay yerinden ceset görüntüleri paylaştığı için sosyal medyadan büyük tepki gördü.

FETÖ'NÜN TETİKÇİSİ CUMHURİYET GAZETESİ TERÖRE PRİM VERDİ

Ancak, dünyanın ve Avrupa'nın saygın basın kurumları bile, teröre prim verecek her argümanı yayınlamaktan vazgeçtiklerini duyururken, Cumhuriyet gibi Türkiye'nin köklü yayın kurumunun, bu konudaki duyarsızlığı bir kez daha çekti. Cumhuriyet Gazetesi , Gaziantep'te yaşanan terör saldırısıyla ilgili görüntüleri duyarsızca yayınladı.

TERÖRÜN İSTEDİĞİNİ YAPTILAR

Yine FETÖ'nün sözcülüğünü yapan Sol Haber Portalı ve T24 siteleri de olay yerinin ceste ve yaralı görüntülerini sayfa sayfa yayınlayıp terörün istediklerini yerine getirdiler.

Sol Haber Portalı yayın yasağı haberini verirken dahi olay yeri fotoğraflarını yayınlamaktan geri durmuyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN GAZİANTEP AÇIKLAMASI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ tetikçisi gazete ve sitelere dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN