Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ByLock’cu müdürler ve maliye imamı tutuklandı

ByLock’cu müdürler ve maliye imamı tutuklandı
'taki FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınanlardan aralarında eski Emniyet Müdür Yardımcıları Abdülkadir Durmuş, Ahmet Arslan, Zekai Kıymaz tutuklandı. Aynı soruşturmada örgütün Kahramanmaraş "maliye imamı" olduğu değerlendirilen eski Vergi Dairesi Başkanı Bülent Koçak, Ahmet Sabancı, Haluk Attaroğlu, İsmail Sayıcı, Mahir Keçe, Osman Altınköprü, M. Sami Tufan da tutuklananlar arasında yer aldı. Konya'da 31, Sivas'ta 5, Eskişehir'de 4 , Sakarya'da 5 öğretmen, Aksaray'da 17, 'de de 2 kişi tutuklandı. İşte yurt genelindeki soruşturmalarda il il FETÖ operasyonları...
Kahramanmaraş İl İmamı Rüstem Çetinkaya'ya Pensilvanya'da iken Kahramanmaraş'taymış gibi sağlık raporu veren Dr. Rafet Arslanoğlu gözaltına alındı. Çetinkaya'nın şüpheli helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun bacanağı olduğu öğrenildi.
İzmir'de aralarında seri katil Atalay Filiz'i yakalayan Menderes İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Karakuş ve Çiğli İlçe Emniyet Müdürü Uğur Yıldız'ın bulunduğu 22 polis, Antalya'da aralarında subay, adliye çalışanı ve hakim adaylarının da bulunduğu 42 kişi gözaltına alındı.
Tekirdağ'da aralarında cezaevi 2. müdürleri, infaz koruma memurları, adliye ve zabıt katiplerinin de bulunduğu 26 kişi, Çorlu ilçesinde aralarında 4 resmi kurumlar imamını da bulunduğu 47 adliye çalışanı adliyeye sevkedildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ByLock’cu müdürler ve maliye imamı tutuklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN