ınızı FETÖ’ye kaptırmayın

FETÖ, Türkiye’deki para kaynağı kesilince gözünü Avrupa’daki Müslümanlara dikti. Örgüt kapatılan derneği üzerinden parası toplamanın peşine düştü

Giriş Tarihi: 10.9.2016
Kurbanınızı FETÖ’ye kaptırmayın
FETÖ ile ilişkili olduğu için OHAL kapsamında çıkatılan Kanun Hükmünde Kararname'yle kapatılan Kimse Yok Mu Derneği'nin Avrupa'daki temsilciliği, Bayramı öncesi kampanya başlattı. KYM International adıyla geçen yıl 'da kurulan temsilcilik, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrılarla kurban bağışlarının kendilerine ulaştırılmasını istiyor. 120 euro olarak belirlenen bağışlar için verilen hesap numarası da 'daki bir bankaya ait. KYM International, Flamanca yayın yapan De Standaard gazetesinin 19 Temmuz'da "Gülen'den ilham alan kuruluşlar" başlığı adı altında Belçika'daki FETÖ ile bağlantılı kurumlara dair yayımladığı listede yer almıştı.

İŞTE FETÖ KURULUŞLARI
Aktif Dernekler Federasyonu (FEDACTIO) adı altında toplanan kurum ve derneklerin listesinde şunlar bulunuyor: "Flaman Kültürlerarası Merkez, Belçika Türk Dostluk Derneği, Cedicow Derneği, Le Pont Kültür Merkezi, Diyalog Platform, Zaman Vandaag. Turquoise Derneği, Golden Rose Derneği, Koza Derneği, Damla Derneği, Inspiration Derneği, Flaman Olimpiyat Derneği , Frankofon Olimpiyat Derneği, For Youth Derneği, İslam Dersi Öğretmenleri Derneği, Vuslat Derneği, KYM International Derneği, Academie, Compass, Gouden Meridiaan, Tempus, De Oase, Prisma, La Tulipe, Poorten-Bruggen, Belçika Öğrenci Platformu, Belçika Türk Veliler Birliği, Avrupa Profesyoneller Ağı (EPN), Ecole Des Etoiles, Lucerna Koleji, Belçika Aktif İşadamları Federasyonu (BETİAD), Küçük ve Orta Ölçekli İşadamları Derneği, TUSKON, Türk İş Dünyası Konfederasyonu." Dün Belçika'nın Beringen kentinde yapılan 15 Temmuz şehitlerini anma programında konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, örgüte maddi yardım yapanların suç işlediğini söylemişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurbanınızı FETÖ’ye kaptırmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN