"32 bin kişi tutuklandı! Süreç devam ediyor"

Giriş Tarihi: 28.9.2016 10:10 Güncelleme Tarihi: 28.9.2016 11:48
32 bin kişi tutuklandı! Süreç devam ediyor

Adalet Bakanı , FETÖ soruşturmalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar 32 bin kişinin tutuklandığını açıklayan Bakan Bozdağ, FETÖ soruşturmaları için Ankara Sincan'da yeni bir duruşma salonu inşaa edildiğini de belirtti.

Adalet Bakanı , FETÖ soruşturmalarında bugüne kadar tutuklanan kişi sayısını açıkladı. Bakan Bozdağ, bugüne kadar soruşturma kapsamında 32 bin kişinin tutuklandığını, 70 bin kişi için de işlem yapıldığını söyledi. Adalet Bakanı Bozdağ, Ankara'nın Sincan ilçesinde FETÖ soruşturmaları için yeni bir duruşma salonunun da inşaa edildiğini açıkladı.

ADİL ÖKSÜZ MİT AJANI İDDİASI

Bakan Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adil Öksüz ile ilgili iddiası için, "Adil Öksüz MİT ajanı falan değil, bu bir propaganda. Bunun MİT ile irtibatı olduğunu söyleyen kimse, FETÖ tarafından kullanıldığını bilmeyen bir zavalldır, ya da bilmeyerek kendini kullandırıyor.

"32 bin kişi tutuklandı! Süreç devam ediyor"

İŞTE İHRAÇ EDİLEN POLİSLERİN TAM LİSTESİ İŞTE RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANAN İHRAÇ LİSTESİ LİSANSI İPTAL EDİLEN ÖĞRETMENLERİN TAM LİSTESİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"32 bin kişi tutuklandı! Süreç devam ediyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN