Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cezaevinde beddua seansı...

Giriş Tarihi: 10.10.2016
Cezaevinde beddua seansı...

FETÖ'cülerle aynı koğuşta kalıp daha sonra serbest bırakılan T.Ç., 'in Aliağa ilçesindeki Şakran Cezaevi'nde tutulanların beddua seansları yaptığını aktardı. Tutuklu FETÖ sanıklarının hâlâ, Gülen'in kendilerini kurtaracağına inandıklarını belirten T.Ç., şu çarpıcı gözlemlerini anlattı:
"Günde 5 vakitten fazla namaz kılıp, her namazdan sonra da toplu tespih çekerek Arapça beddua ediyorlardı. Çünkü Arapça bedduaların Türkçe'den daha etkili olacağına inanıyorlardı. Bu nedenle Gülen'in, Mekkeli bir imam tarafından yazıldığını iddia ettikleri, 'Allah evlerine ateşler salsın' şeklindeki bedduasını Arapça söylüyorlardı.

GÜLEN'İN ATLETİNİ KOKLUYOR
Hâlâ terörist başı Gülen'in gelip kendilerini kurtaracağına inanıyorlar. Hatta bazıları cezaevinden çıkınca ne kadar tazminat alacağını hesaplıyor. Hiçbir peygamberimizi anmazlardı. Onlar için peygamber Gülen'di. Esnaf abilerden biri, rüyasında Fetullah Gülen'in bir trene bindiğini, kendilerinin de onun arkasından trene atladığını anlattı. Bu adam, Gülen'in abdest aldıktan sonra çıkardığı atleti saklayıp arada bir koklayan sapkın bir adamdı. Onu rüyasında görmek için de uyumaya çalışıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cezaevinde beddua seansı...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN