Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu'nun HDP savunması güldürdü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçimlerde ortaklık yaptığı, Yenikapı’dan bu yana teröre verdiği desteğe rağmen toplumsal konsensüsün içerisinde olmasını istediği HDP’ye bir kez daha destek verdi. Kılıçdaroğlu gözaltına alınan HDP’lilerle ilgili olarak suçlamalar ve fiili durumlara bakmaksızın “Seçilmişlerin içeri tıkıldığı” iddiasında bulundu. Ancak Kılıçdaroğlu'nun derdinin 'Seçilmişlik' olmadığı yakın geçmişteki ifadeleri ile ortaya çıktı. İşte ayrıntılar...

Giriş Tarihi: 4.11.2016 15:30 Güncelleme Tarihi: 4.11.2016 15:54
Kılıçdaroğlu'nun HDP savunması güldürdü

Teröre desteğe rağmen panikle kameralar karşısına geçip "Seçimle geldi, seçimle gitsin" diyen Kılıçdaroğlu ülkenin FETÖ kumpaslarına 'Erdoğan tutuklanacak' sözleriyle bakın nasıl destek vermişti...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçimlerde ortaklık yaptığı, Yenikapı'dan bu yana teröre verdiği desteğe rağmen toplumsal konsensüsün içerisinde olmasını istediği HDP'ye bir kez daha destek verdi. Kılıçdaroğlu gözaltına alınan HDP'lilerle ilgili olarak suçlamalar ve fiili durumlara bakmaksızın "Seçilmişlerin içeri tıkıldığı" iddia ederek yeni bir algı operasyonuna imza attı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu bugün terör örgütüne üye olmak, destek vermek, propagandasını yapmak gibi suçlardan gözaltına alınan HDP'li isimlere destek verdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Kılıçdaroğlu "Seçimle gelenleri ben yakalayacağım, hapse atacağım, öldüreceğim, mafya yöntemleriyle susturacağım onları derseniz o ülkeye barışı asla getiremezsiniz" sözleriyle Demirtaş ve arkadaşlarına alenen destek verdi.

"SEÇİMLE GELEN SEÇİMLE GİTSİN!"

Kılıçdaroğlu "Demokrasiyi savunuyorsanız, seçimle gelenin seçimle gitmesini savunacaksınız. Seçimle gelenlerin gidiş yolu ancak seçimle olmalıdır. Seçimle gelenleri ben yakalayacağım, hapse atacağım, öldüreceğim, mafya yöntemleriyle susturacağım onları derseniz o ülkeye barışı asla getiremezsiniz" dedi.

PEKİ DÜN NE DİYORDU?

Ancak Kılıçdaroğlu tüm dünyada en ağır suçlardan olan terör suçuyla yargılanan ve ifade vermeye ısrarla gitmeyen HDP'lilere destek verirken konu Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti iktidarı olunca aynı sözleri kullanamamış, seçilmiş iktidarın ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tutuklanacağını, meşruiyetini yitirdiğini haykırmıştı.

İşte Kılıçdaroğlu ve partisinin HDP için "Seçimle gelen seçimle gider" derken Milli iradenin 14 yıldır iktidara getirdiği isimler hakkında "Seçimsiz gitmesini" istediği ve bunun propagandasını yaptığı sözlerinden örnekler:

ERDOĞAN TUTUKLANACAK

Tarih: 23.06.2016
Kılıçdaroğlu "Erdoğan tutuklanacağını biliyor, yargıyı değiştiriyor" dedi.

MEŞRUİYETİNİ YİTİRMİŞTİR

Tarih: 23.02.2014
CHP sözcüsü Haluk Koç "Bu saatten sonra Türkiye Cumhuriyeti'ni kirli ilişkilerin ortasında olan bir kişinin (Erdoğan) yönetmesi asla kabul edilemez. Bu hükümet bu saatten itibaren meşruiyetini yitirmiştir."

İKTİDARIN NEDENİ 'STOCKHOLM SENDROMU'

Tarih 19.06.2011
CHP lideri Kılıçdaroğlu seçim sonuçlarının değerlendirildiği partisinin MYK toplantısında halkın AKP'yi tercih etmesini 'rehinenin rehin alana duygusal bağımlılığı' olarak tanımlanan 'Stockholm sendromu' ile açıkladı.

Kaynak: Sabah.com.tr

HDP'NİN SEÇİM ŞARKISI BİLE PKK'NIN İNTİKAM MARŞI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu'nun HDP savunması güldürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN