Türkiye'nin en iyi haber sitesi

gözaltına aldındı

Geçtiğimiz hafta görevinden uzaklaştırılan Büyükşehir Belediye Başkanı ile Artuklu Belediye Başkanı Emin Irmak'ın da aralarında bulunduğu 30 kişi gözaltına alındı.

Giriş Tarihi: 21.11.2016 10:48 Güncelleme Tarihi: 21.11.2016 16:32
Ahmet Türk gözaltına aldındı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden alınan ve Mardin merkezArtuklu ilçe Belediye Başkanı Emin Irmak gözaltına alındı. ' ün gözaltına alındığı soruşturma için 5 günlük kısıtlılık kararı alındı. Soruşturma kapsamıda 4' ü ,30 kişi gözaltında..

TEHDİTLER SAVURMUŞTU

İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden alınan Ahmet Türk, "Kürt halkı bu saldırılara yanıt verecek" diyerek tehditler savurdu.

GÖZALTI SAYISI 9'A ÇIKTI

Ahmet Türk ile Emin Irmak'ın gözaltına alınmasının ardından devam eden operasyon kapsamında, gözaltına alınanların sayısı 9'a yükseldi.

Ahmet Türk ve Emin Irmak'tan sonra Artuklu Belediye Başkan Yardımcıları İsmet Birtek ve Mehmet Yıldırım ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Baran İlhan belediye binasından, Artuklu Belediyesi avukatlarından Ziya Baği, meclis üyesi Mehmet Ali Amak, belediye çalışanları Şeyhmus Amak ve Sultan Bingöl olmak üzere toplam 7 kişi daha gözaltına alındı. Polisin devam eden operasyonlarıyla birlikte gözaltı sayısının artabileceği belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Türk gözaltına aldındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN