Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mahkemelere tek tip kıyafetle getirilecekler

Giriş Tarihi: 18.7.2017
Mahkemelere tek tip kıyafetle getirilecekler
Başbakan Yardımcısı , 'nın yapacağı çalışmayla başta olmak üzere terör örgütü üyesi sanıkların mahkemelere tek tip kıyafetle gelmesinin sağlanacağını söyledi. kararlarıyla ilgili açıklama yapan Kurtulmuş, özetle şu bilgileri verdi:
6 MİLYONU AŞKIN VATANDAŞ KATILDI: 15 Temmuz'u unutmayacağımızı, unutturmayacağımızı her vesileyle dile getiriyoruz. 1'inci yıldönümündeki etkinliklere 6 milyonu aşkın vatandaşımız katılmıştır.
(Sanıklara tek tip kıyafet uygulamasıyla ilgili) Bu konuyla ilgili Adalet Bakanlığımız çalışma yapacak. FETÖ örgütü başta olmak üzere terör örgütü üyeleri muhtemelen bu çalışmadan sonra mahkemelere tek tip elbiseyle gelmesi sağlanacak.
DERHAL TUTUKLANMALI: (FETÖ elebaşının 'da fotoğrafla örgüt üyelerine mesaj vermesi) Müttefiklik ve dostluk bu adamı derhal derdest edip tutuklamayı gerektirir. Bu bir hukuk süreci diyorsanız, tutuklayıp iade etmiyorsanız, oradaki faaliyetlerini kısıtlayın, ev hapsine alın, göz hapsine alın.
İLK GÜN 3 BİN 28 BAŞVURU: OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu'na mesai bitimine kadar 3 bin 28 başvuru gerçekleştirildi. Komisyonun 120 bini aşkın başvuruyla karşı karşıya kalması öngörülüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahkemelere tek tip kıyafetle getirilecekler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN