Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklaması

Cumhurbaşkanı Belediye Başkanları toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, son günlerde yaşanan tartışmaları ve 'nun terör örgütüne karşı olan tutumunu sert dille eleştirdi: "SİHA ile sivillerin hedef alındığı gibi tam da terör örgütünün uluslararası alana taşımak isteyeceği yönden bir iddiayı gündeme getirmenin siyasetle ilgisi yoktur."

Giriş Tarihi: 13.9.2017 12:14 Güncelleme Tarihi: 13.9.2017 14:53
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan SİHA açıklaması

İŞTE O AÇIKLAMALAR:

"MİLLETİMİZ BUNLARA HAK ETTİĞİ DERSİ SANDIKTA VERECEKTİR"

ile sivillerin hedef alındığı gibi tam da terör örgütünün uluslararası alana taşımak isteyeceği yönden bir iddiayı gündeme getirmenin siyasetle ilgisi yoktur. Milletimiz bunlara hak ettiği dersi sandıkta verecektir.

Ana muhalefetin başındaki zat ne diyor: Artık kavgaysa kavga diyor. Sizin hayatınız zaten bu milletin kutsallarıyla dalga geçmekle geçti. Eğer bizimle kavga edeceksen bunu zaten kendi ülkeni Avrupa'ya şikayet ederek zaten yapıyorsun. Bu zat bunu alışkanlık haline getirdi. Üstelik bu kavgada yalnız değil.

"Ey Kılıçdaroğlu SİHA'ların yaptığı iş bu ülkeye ihanet eden teröristleri yok etmektir"

"TÜRK MİLLETİNE DÜŞMAN KİM VARSA KAVGA ETTİK, ETMEYE DE DEVAM EDECEĞİZ"

İhaneti kendisine yol edinenlerle kavga etmekten hiçbir zaman kaçmadık, kaçmayız. Hayatımızın her döneminde Türkiye'ye ve Türk milletine düşman kim varsa kavga ettik, kavga etmeye devam edeceğiz.

Rabia işaretini hala bilmeyen, öğrenemeyenler var, bu bizim partimizin sembolü bunu unutmayacağız. Tek bayrak, tek millet, tek devlet... da bunu öğrenememiş.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan SİHA açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN