Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Bugünkü kongre 2019 seçimlerinin hazırlık kongresidir"

'nin 'ta düzenlenen 6. Olağan İl Kongresinde konuşan , "2019 hazırlıklarımıza şimdiden başlamış bulunuyoruz bugünkü kongre 2019 seçimlerinin hazırlık kongresidir." dedi

Giriş Tarihi: 19.11.2017 14:08 Güncelleme Tarihi: 19.11.2017 14:31
Bugünkü kongre 2019 seçimlerinin hazırlık kongresidir

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar:

"BUGÜNKÜ KONGRE 2019'UN HAZIRLIK KONGRESİDİR"

Türkiye istikrarsızlıkların tarihe karıştığı yepyeni bir döneme girmiştir. Bu yolda önce bizi 2023 hedeflerimizle buluşturacak ardından da 2053 ve 2071 vizyonumuza taşıyacaktır. 2019 yılında yapılacak seçimler Türkiye'nin istiklal ve istikbal mücadelesinin en kritik dönüm kavşağıdır.. Ben size inanıyorum. Siz inanıyor musunuz? Bu anlayış ile 2019 hazırlıklarımıza şimdiden başlamış bulunuyoruz. Bugünkü kongre 2019 seçimlerinin hazırlık kongresidir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bugünkü kongre 2019'un hazırlık kongresidir"

"YERE SAĞLAM BASARAK YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ"

Önümüzdeki sürecin adı değişim ve yenilenmedir. Yere sağlam basarak yolumuza devam ediyoruz. Sürekli güncellenmeyi başarabilen yegane hareket 'dir. Biz kendimizi günün şartları ve geleceğin ihtiyaçlarına göre yenilemekten korkmadık, korkmayız. Hz. Mevlana'nın pergel misalinde olduğu gibi bir ayağımızı kadim değerlere sabitliyoruz. Diğeri ile de daha iyinin, daha yeninin peşinde koşuyoruz.

Şubat sonuna kadar inşallah bütün kongrelerimizi bitireceğiz. Bizi 2019 seçimlerine taşıyacak kadroları da oluşturuyoruz. Siyaset bir bayrak yarışıdır. Millete hizmet etme yarışıdır. Biz, bu milletin efendisi değiliz. Biz bu milletin hizmetkarıyız. Bizi diğerlerinden ayıran budur. AK Parti, bir davadır. Bir dava hareketidir. Şahsım dahil herkes bu davada sadece birer nefer konumundadır. Zaten nefer olmayı hazmedebiliyorsak zafer yakındır. Makamlar gelip geçicidir. Milletimize ve vatanımıza hizmet için birer araçtır makamlar. Kimsenin bu unvanları, bu makamları amaç haline getirmesine bizler rıza göstermeyiz. Bizler oturduğu koltuklardan güç alan hayata sadece bu pencerelerden bakan insanlar olamayız.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin Bayburt'ta düzenlenen 6. Olağan İl Kongresinde konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bayburt'ta müjdeyi verdi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Bugünkü kongre 2019 seçimlerinin hazırlık kongresidir"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN