Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Onları , bu milleti vatan sevgisi birleştirdi’

lideri Bahçeli’nin “5 benzemezler Feto projesi” sözlerini vatandaşlar değerlendirdi: Son dönemlerin en kirli ittifakı. Beş benzemezin üst aklı . Çamur ittifakları başarılı olamaz

Giriş Tarihi: 18.5.2018
‘Onları FETÖ, bu milleti vatan sevgisi birleştirdi’

SABAH 'seçim kürsüsü' sokağın nabzını tutmayı sürdürüyor. Vatandaşlar, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin yaptığı "5 Benzemezler Feto projesi" şeklindeki açıklamayla ilgili görüşlerini bildirdi. "Kirli bir ittifak. Onları FETÖ birleştirdi. Bu milleti vatan sevgisi birleştiriyor" diyen vatandaşlar, FETÖ ile mücadelenin seçimden sonra da sürmesi için Cumhur İttifakı'nın çok önemli olduğunu söyledi.

En kirli seçim ittifakı ile karşı karşıyayız
FERHAT ATEŞ (BATMAN):
SON dönemlerin en kirli seçim ittifakı ile karşı karşıyayız. Birbirine benzemeyen birbirinden kopuk, derdi Türkiye olmayan bu beş partiye sandıkta milletimiz en büyük tokadı atacaktır.

FETÖ'den kurtulmak için 'devam' diyoruz
HASAN ÖZMEN (BARTIN):
FETÖ var, bir de bu örgütün maşaları. Aldıkları talimatlarla bir araya gelenler sandığa gömülecek. FETÖ belasından kurtulmamız için, büyük Türkiye, büyümeye devam eden Türkiye için 'devam' diyoruz.

Nasıl bir araya geldiler anlamış değilim
BÜLENT DURMUŞ (KOCAELİ):
KOALISYON dönemlerini, partiler arası vekil transferlerini geçmişte çok gördük. Ama Saadet ile CHP nasıl bir araya geldi, bu iki parti HDP ile nasıl aynı şeyleri konuşmaya başladı, anlamış değilim.

O beşlide vatan düşmanlığı var
RAMAZAN SEÇER (ADIYAMAN):
MAZLUMUN dilindeki dua olmaya, yoksullara umut olmaya devam edeceğiz. Çünkü biz aynı sevdanın kavganın adamıyız. O beşli de vatan düşmanlığı var. Onları FETÖ birleştirdi. Bu milleti vatan sevgisi birleştiriyor.

Çamur ittifakları başarılı olamaz
ASIYE ÖZIŞIK (GAZİANTEP):
ÇAMUR ittifakları asla başarılı olamaz, FETÖ'nün izinden gidenler haindir. 24 Haziran seçimlerinde birleşen kirli ittifakların nasıl bozguna uğradığını hep beraber göreceğiz.

Yeni oy vereceklere nasıl izah edecekler
FERHAT YILMAZ (İSTANBUL):
ESKİLER bu birlikteliğe inanmaz ama yeni oy verecek gençlere nasıl izah edecekler bu durumu merak ediyorum. Anlatılmayan ama görünmeyen bir el birleştirmiş gibi ölü doğmuş bir ittifak.

FETÖ ile mücadele için Cumhur İttifakı
DÜNDAR ÇAKMAK (SİVAS):
FETÖ siyasi uzantısı ile millete hainliğini sürdürmeyi amaçlıyor. Devlet Bahçeli kirli oyunların farkına vardı ve cumhur için Cumhur İttifakı'na dâhil oldu. FETÖ ile etkili mücadele için Cumhur İttifakı çok önemli.

Bu partiler başka türlü bir araya gelmezdi
ARIF BUĞATEPE (ARDAHAN):
ERDOĞAN'A karşı hep birlikte FETÖ'nün hizmetkarlığına soyunan bir yapı var. Bir Erdoğan her zaman yetişmez. Onun yanında halk var. Diğerlerinin yaptığı kirli ittifak. Ancak halk bu oyunu bozar.

5 benzemezin üst aklı FETÖ'dür
LEYLA PIŞKINLEBLEBICI (KAYSERİ):
BAHÇELI'NIN söylediği 5 benzemez ittifakının üst aklı FETÖ'dür. Birbirine ters ideolojilerin yan yana gelmesinin tek nedeni Erdoğan korkusu. FETÖ ile mücadele eden ve dik duran tek lider Cumhurbaşkanımız.

Bunlar FETÖ'nün ve Batı'nın kuklası
SERIKCAN KENDEBAY (İSTANBUL):
BUNLAR FETÖ'nün ve Batı'nın bir kuklası. Yüzde 90'ı Müslüman olan bu toplumu nereye götürecekleri belli olmaz. Müslümanların ve Türki Cumhuriyetlerin son kalesi olan bu ülkeyi bu kuklalar yönetemez.

Sırrıberk ARSLAN-Zafer HALATÇI -Tahir ÖZÇELİK-Metin HARIKÇI- Akif Yaman- Tahir Aşkın KISACIK- Yüksel MENEKŞE - Abbas ÇAKAR- Züleyha BAŞKIRAN - Mehmet AVŞAR-Faruk CANBABA- Nejdet ÇAKIR - Ali ALTUNDAŞ / SABAH

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Onları FETÖ, bu milleti vatan sevgisi birleştirdi’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN