Türkiye'nin en iyi haber sitesi

giriş! E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş nasıl yapılır? Karneler saat kaçta verilecek?

Tatil günü için bekleyiş sona erdi! girişi için doğru adrestesiniz. ekranı ve Veli Bilgilendirme Sistemi girişi (VBS) işlemlerinizi haberimizin içerisinden gerçekleştirebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 8 Haziran Cuma günü ilk ve orta derece okulların yanı sıra liselerde de karneler dağıtılacak ve eğitim öğretim dönemi 3 aylık bir araya girecek. 2017-2018 eğitim ve öğretim ders zili son kez Cuma günü çalacak. Uzun ve yorucu bir dönemi geride bırakan öğrenciler tatilin tadını çıkarak. Peki karneler saat kaçta dağıtılacak? E Okul üzerinden öğrenci girişi ve Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) ile karne notları, yazılı sözlü notları öğrenilebilecek. nasıl yapılır?

Giriş Tarihi: 8.6.2018 11:16 Güncelleme Tarihi: 8.6.2018 11:16
E Okul giriş! E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş nasıl yapılır? Karneler saat kaçta verilecek?

Uzun süredir yaz tatilini bekleyen milyonlarca öğrenci için son 2 gün! giriş ekranı ve Veli Bilgilendirme Sistemi girişi (VBS) nasıl yapılır? Bilindiği gibi okullar 8 Haziran Cuma günü kapanacak, öğrencilere karneleri dağıtılacak. Şu sıralarda milyonlarca öğrencinin kaderi de belli oluyor, öğretmenler sözlü notlarını sisteme giriyor bu durum öğrencilerin karne notlarına son şeklini verecek. E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) ile karne notları ve puan ortalamaları, sözlü notları da hesaplanıyor. Bu haber içinden sisteme girilen son puanlarınızı ve karne notlarınızı e okul ile görüntüleyebilirsiniz.

E OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞ KARNE NOTU SORGULAMA

e-Okul öğrenci girişi ile sisteme giriş yaptığınızda hakkınızda son girilen bilgilere de ulaşabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra pencerenin sağ üst tarafında bulunan bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra sınav sonuçlarınızı, sözlü notlarınızı ve karne derecenizi öğrenebilirsiniz.

TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Öğrencilerin en çok araştırdığı sorulardan biri de şu: Takdir ve teşekkür puanı nasıl hesaplanır? nasıl yapılır? Öğrencilerin takdir ve teşekkür belgeleri almak için ortalamalarının kaç olması gerekmektedir? İşte tüm bu soruların yanıtları...

ARKADAŞINA GÖNDER
E Okul giriş! E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş nasıl yapılır? Karneler saat kaçta verilecek?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN