Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bugün mesajları göndermeyi unutmayın! 2018 Resimli Kadir Gecesi ve burada

Müslüman âleminin heyecanla ve huzur ile beklediği bir önemli gün daha geldi, çattı. On bir ayın sultanını uğurlamaya hazırlanan İslam âlemi, 2018 ile bin aydan daha hayırlı olarak bilinen ’ni karşılayacak. Bu akşam saatlerinden itibaren Kadir Gecesi kutlama mesajları ve sözleri en çok araştırılan konuların en başında yer alarak trend listesinde de zirveye yerleşecek. Bu önemli gün yine dua ve ibadetler ile geçirilecek, eller semaya yükselecek ve camiler dolup taşacak. Resimli ile sevdiklerinizi mutlu etmek için yine sabah.com.tr adresinizi ziyaret edebilirsiniz. İşte en güzel ve anlam dolu 2018 Resimli Kandil mesajları ve sözleri.

Giriş Tarihi: 10.6.2018 13:46 Güncelleme Tarihi: 10.6.2018 13:47
Bugün Kadir Gecesi mesajları göndermeyi unutmayın! 2018 Resimli Kadir Gecesi ve Kandil mesajları burada

Kur'an-i Kerim'in inmeye başladığı, bin aydan daha hayırlı bu önemli gece için geri sayım başladı. Ramazan ayını uğurlayan milyonlarca kişi 2018 ile bu hayırlı günü karşılayacaklar. Büyüklerini, küçüklerini ve sevdikleri ile bu mübarek günün coşkusunu birlikte yaşamak isteyenler doğru yerdeler. Resimli mesajları ve sözleri yine bu başlık altında yer alacak. Çok hayırlı bir gün olması nedeniyle dua ve ibadetler ile geçirilecek, eller semaya yükselecek ve camiler yine tıklım dolacak. 2018 Kadir Gecesi kutlama mesajları ile siz de bugünü unutmayın. İşte kısa ve uzun Resimli Kandil mesajı ve sözleri…

RESİMLİ KANDİL MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJLARI VE SÖZLERİ

Kadir Gecesi ile ilgili sosyal medyada en çok paylaşılan Kandil mesajı, yine bu başlık altında sizlerle. Kısa ve uzun ndan bir tanesini hemen seçerek sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

*Allahım, Sen bizleri her zaman hakkı tutup kaldırma peşinde, mülk ve melekut alemiyle alakalı duyup hissettiklerini başkalarına duyurma iştiyakıyla yanıp tutuşan diğergamlardan eyle Ya Rabbi!

* Mübarek Kadir Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

* Allahım, Sen bizleri dur-durak bilmeden sürekli koşan, Hak'ka yürüyenlere yürümenin âdâbını öğreten, iç dünyası itibarıyla her zaman ocaklar gibi cayır cayır yanan ve yanarken de asla gam izhar eylemeyen; eyleyip ağyârı âhına âgâh kılmayı düşünmeyen her zaman içten içe yanan ve kendine sığınanların ruhlarına hararet üfleyen kullarından eyle Ya Rabbi!

* Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandillere..

KANDİL MESAJLARI 2018

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Hayırlı Kandiller... Yüce Rabbim bu güzel gecede bizlere onun rızasını kazanacak ameli versin, Kadir geceniz hayırlı olsun.

Yüreğine bin damla serpilsin ki yüreğin ferahlasın, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun ki huzur dolu bir yaşamın olsun, bu mübarek Kadir gecesinde tüm dualarınız kabul olunsun.

KISA VE UZUN KADİR GECESİ MESAJI

Allah'ü Teâla iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin. Rıdvan-ı Ekber'ine vasıl eylesin. Kadir geceniz mübarek olsun…

Arşı Ala'nın kapılarının ardına kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu mübarek bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle! Kadir Geceniz mübarek olsun.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bugün Kadir Gecesi mesajları göndermeyi unutmayın! 2018 Resimli Kadir Gecesi ve Kandil mesajları burada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN