Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yerel 2019 burada olacak! 31 Mart ve oy oranları sabah.com.tr'de!

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında hem şehir halkı hem de başka illerde yaşayan Konyalılar tarafından çok yakından takip edilmeye başlandı. Pazar sabahı milyonlarca vatandaş sandığa giderek vatani görevini yerine getirdi ve 31 Mart 2019 Konya yerel seçim sonuçları için beklemeye koyuldu. Peki, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı kim olacak? Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) seçim yasağını kaldırmasının hemen ardından il il, ilçe ilçe seçim sonucu, Konya seçim sonuçları ve oy oranları her zaman olduğu gibi sabah.com.tr'de olacak.

Giriş Tarihi: 31.3.2019 14:50 Güncelleme Tarihi: 31.3.2019 14:50
Konya yerel seçim sonuçları 2019 burada olacak! 31 Mart Konya seçim sonucu ve oy oranları sabah.com.tr'de!

Türkiye, Pazar sabahı sandıklara giderek 31 Mart yerel seçimleri için oylarını kullanacak. Konya'da yaşayan yurttaşlar da, bu doğrultuda tercihlerini yapacak. Konya seçim sonuçları için en doğru adres her zaman olduğu gibi yine sabah.com.tr olacak. Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) yasakları kaldırıması ile beraber Konya seçim sonucu oy oranları ile beraber belli olmaya başlayacak. Peki, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı kim olacak?

31 MART 2019 KONYA YEREL SEÇİM SONUÇLARI - TIKLAYINIZ

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti adayı Uğur İbrahim Altay, İP adayı Oğuz Şimşek ve Saadet Partisi adayı Hasan Hüseyin Uyar yarışacak.

AK PARTİ KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI UĞUR İBRAHİM ALTAY KİMDİR?

İşte diğer detaylar...

ARKADAŞINA GÖNDER
Konya yerel seçim sonuçları 2019 burada olacak! 31 Mart Konya seçim sonucu ve oy oranları sabah.com.tr'de!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN