Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Erdoğan'dan Memur-Sen 6. Genel Kurulu'nda önemli açıklamalar

Son dakika haberi: Başkan Memur-Sen 6. Genel Kurulu'nda konuştu. Başkan Erdoğan, belediyelerde görev yapan personellere yönelik CHP'nin ve sendikaların baskısı ile ilgili olarak, "Sizi memurluktan atamazlar, zulme seyirci olmayız. Zulme karşı durmak bizim için bir görevdir. Memur-Sen sendika değiştirmeye zorlayanlara karşı dik durmalıdır." dedi. Erdoğan ayrıca, seçim sonuçlarına itirazlar ile ilgili olarak, "Biz de sonuçlarla ilgili sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz, YSK noktayı koyduğu zaman bizim için de mesele bitmiştir. Hak arama mücadelesinden neden rahatsız oluyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

Giriş Tarihi: 18.4.2019 12:40 Güncelleme Tarihi: 18.4.2019 13:33
Başkan Erdoğan'dan Memur-Sen 6. Genel Kurulu'nda önemli açıklamalar

Son dakika haberi: Başkan Recep Tayyip Erdoğan Memur-Sen 6. Genel Kurulu'nda konuştu.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

TÜRKİYE'NİN SON YILLARDAKİ TÜM DEMOKRASİ HAMLELERİNDE MEMUR-SEN HEP KRİTİK ROL OYNAMIŞTIR

Türkiye'nin son yıllardaki tüm demokrasi hamlelerinde Memur-Sen hep kritik rol oynamıştır. Özellikle de 28 Şubat'ta demokrasinin askıya alındığı günlerden ülkemizin kurtarılmasında Memur-Sen'in çok ciddi katkıları olmuştur. Memur-Sen'in her türlü vesayete karşı yürüttüğü mücadeleyi takdirle karşıladığımız özellikle belirtmek istiyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Sizi memurluktan atamazlar, zulme seyirci olmayız"

Seçimlerden sonra bazı belediyelerdeki gelişmelerden rahatsızlık duyan veya mücadelelerini kararlı şekilde sürdüremeyenler sebebiyle Memur-Sen asla rahatsızlık duymamalıdır.

İŞÇİLERE SENDİKA VE CHP BASKISI

Sizi memurluktan atamazlar, zulme seyirci olmayız. Zulme karşı durmak bizim için bir görevdir. Memur-Sen sendika değiştirmeye zorlayanlara karşı dik durmalıdır.

TÜRK EKONOMİSİNE SALDIRI: SİZ NE YAPARSINIZ YAPIN, TÜRKİYE DİMDİK AYAKTADIR

Türkiye olarak son yıllarda uluslarası bir karalama kampanyasına maruz kalıyoruz. Şu an ülkemdeki ekonomik durumla alakalı batı tüm medya organlarıyla ekonomimizi çökmüş gibi gösteriyor. Siz ne yaparsınız yapın, Türkiye dimdik ayaktadır. Financial Times böyle yazmış sen ne yazarsan yaz, alışacaklar. Türkiye'nin gücünü de kabullenecekler. Bunlar hep bu başlıkları atacaklar. Küresel adaletsizlikler konusunda sesimizi yükselttikçe saldırıların dozu yükseliyor.

EY FİNANCIAL TİMES SENİN ÜLKENDE NE KADAR MÜLTECİ VAR

Ey Financial Times 4 milyon mülteciye ev sahipliği yapan Türkiye'yi sen tanıdın mı? senin ülkende ne kadar mülteci var? Bir de onu haber yap. Ülkemizde 4 milyon mülteciye acaba bir yerden destek gelir mi diye beklemeyeceğiz, bir tas çorbayı onlarla paylaşacağız. Biz ensar olmaya talibiz, muhacirleri yolun ortasında asla bırakmayız.

SANDIĞA GİDEREK İRADELERİNİ YANSITAN VATANDAŞLARIMA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Seçim günü sandığa giderek iradelerini yansıtan vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. 2,5 yıl önce maruz kaldığımız 15 Temmuz askeri darbe teşebbüsü tarihimizin en büyük ihanetlerindendir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Hak arama mücadelesinden neden rahatsız oluyorsunuz?"

SEÇİM SONUÇLARINA İTİRAZLAR: HAK ARAMA MÜCADELESİNDEN NEDEN RAHATSIZ OLUYORSUNUZ?

Biz de sonuçlarla ilgili sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz, YSK noktayı koyduğu zaman bizim için de mesele bitmiştir. Hak arama mücadelesinden neden rahatsız oluyorsunuz?

Terörle mücadelemizi kararlılıkla sürdürürken yapısal reformları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden ortak paydada buluşmanın mücadelesini verdik.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Erdoğan'dan Memur-Sen 6. Genel Kurulu'nda önemli açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN