Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YSK seçmen kaydı sorgulama 2019 nasıl yapılır? 23 Haziran sayfası! İstanbul'da ?

23 Haziran İstanbul seçimlerine sayılı günler kala, 2019 sayfası ile hangi okulda ve sandıkta oy kullanacağınızı hemen öğrenebilirsiniz. Yüksek Seçim Kurulu, İstanbul'da oy kullanma hakkına sahip seçmenler için sorgulama sayfası açarak bireylerin yanıtını aradığı '?' sorusuna yanıt verdi. Henüz hangi sandıkta oy kullanacağını öğrenemeyen bireyler, seçmen ve sandık sorgulama bilgilerini edinmeye çalışıyor. Peki, YSK seçmen sorgulama nasıl ve nereden yapılır? İşte, '23 Haziran 2019 Nerede oy kullanacağım?' sorusunun cevabı ve izlemeniz gereken adımların listesi!

Giriş Tarihi: 15.5.2019 17:10 Güncelleme Tarihi: 15.5.2019 17:10
YSK seçmen kaydı sorgulama 2019 nasıl yapılır? 23 Haziran YSK seçmen sorgulama sayfası! İstanbul'da nerede oy kullanacağım?

Yenilenen İstanbul seçimleri için, oy kullanma hakkına sahip milyonlarca vatandaş 23 Haziran'da sandık başına gidecek. Henüz hangi sandıkta oy kullanacağı bilgisine sahip olmayan vatandaşlar, '2019 Nerede oy kullanacağım?' sorusunun yanıtın Google üzerinden sorguluyor. Seçmen kaydı sorgulama işlemlerini merak eden vatandaşlar, YSK sandık sorgulama sayfası aracılığıyla hangi sandıkta vatandaşlık görevinin gerçekleştireceği bilgisini hızlı bir şekilde öğrenebilir. Sizler için derlediğimiz haberimizde, YSK seçmen sorgulama sayfası aracılığıyla okul ve kütük bilgileri hakkında detayları derledik.

YSK SEÇMEN KAYDI SORGULAMA!

Hangi okul ve sandıkta oy kullanacağınızı öğrenmeniz için izlemeniz gereken yol şu şekilde;

ARKADAŞINA GÖNDER
YSK seçmen kaydı sorgulama 2019 nasıl yapılır? 23 Haziran YSK seçmen sorgulama sayfası! İstanbul'da nerede oy kullanacağım?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN