Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MSB'den Harekatı mesajı!

: Hudutlarımızın güvenliğini sağlamak, sınırlarımızın güneyinde bir terör koridoru oluşturulmasını engellemek, ve PKK/KCK/PYD-YPG başta olmak üzere milli güvenliğimize tehdit oluşturan terör örgütleri ve teröristleri etkisiz hale getirmek, yerinden edilmiş Suriyelilerin evlerine ve topraklarına dönüşleri için uygun şartları sağlamak maksadıyla Harekatı saat 16.00’da uygulanmaya başlamıştır.

Giriş Tarihi: 9.10.2019 17:21 Güncelleme Tarihi: 9.10.2019 17:48
MSB'den Barış Pınarı Harekatı mesajı!

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamada;

Hudutlarımızın güvenliğini sağlamak, sınırlarımızın güneyinde bir terör koridoru oluşturulmasını engellemek, DEAŞ ve PKK/KCK/PYD-YPG başta olmak üzere milli güvenliğimize tehdit oluşturan terör örgütleri ve teröristleri etkisiz hale getirmek, yerinden edilmiş Suriyelilerin evlerine ve topraklarına dönüşleri için uygun şartları sağlamak maksadıyla Barış Pınarı Harekatı saat 16.00'da uygulanmaya başlamıştır.

NATO BİLGİLENDİRİLDİ!

Milli Savunma Bakanlığınca (MSB) ABD, Rusya, İngiltere, Almanya, Fransa ve İtalya ile NATO ve BM Genel Sekreterliklerinin saat 14.00'ten itibaren Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin bilgilendirildiği duyuruldu. MSB'nin Twitter hesabından, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklamada bulunuldu. Açıklamada, "ABD, Rusya Federasyonu, İngiltere, Almanya, Fransa ve İtalya ile NATO ve Birleşmiş Milletler Genel Sekreterlikleri saat 14.00'ten itibaren Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin bilgilendirildi." ifadeleri kullanıldı.

Barış Pınarı Harekatı'ndan ilk kareler!

BAŞKAN ERDOĞAN BARIŞ PINARI HAREKATININ EMRİNİ BÖYLE VERDİ 'BARIŞ PINARI' HAREKATI BAŞLADI! TEL ABYAD'DA YPG MEVZİLERİ BOMBALANIYOR!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MSB'den Barış Pınarı Harekatı mesajı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN