Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den açıklama! Kurtulmuş: Cumhurbaşkanımızın asla bir ilgisi yoktur

Genel Başkanvekili Beştepe'ye giden CHP'li isim iddiasına ilişkin CNN Türk'te açıklamalarda bulundu. Kurtulmuş, "'nın asla bir ilgisi yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımız başka bir siyasi partinin zaaflarından yararlanacak, bundan siyasi ikbal bekleyecek durumda değildir. En sıkıntılı dönemlerde dahi böyle bir yola tevessül etmedik. Şu durumda hiç etmeyiz" dedi.

Giriş Tarihi: 21.11.2019 12:48 Güncelleme Tarihi: 21.11.2019 15:30 ABONE OL
AK Parti'den açıklama! Kurtulmuş: Cumhurbaşkanımızın asla bir ilgisi yoktur

Sözcü Gazetesi'nde yer alan ve "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde CHP'li bir siyasetçiyle görüştüğü ve aralarında bu kişinin CHP genel başkanı olması yönünde bir diyalog geçtiği" şeklindeki iddialara ilişkin AK Parti'den açıklama geldi.

Kurtulmuş: Cumhurbaşkanımızın asla bir ilgisi yoktur

CUMHURBAŞKANIMIZIN BİR İLGİSİ YOKTUR

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş konuyla alakalı olarak "Cumhurbaşkanı'nın asla bir ilgisi yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımız başka bir siyasi partinin zaaflarından yararlanacak, bundan siyasi ikbal bekleyecek durumda değildir. Bizler en sıkıntılı dönemlerde dahi böyle bir yola tevessül etmedik. Şu durumda hiç etmeyiz" dedi.

site:sabah.com.tr numan kurtulmuş ile ilgili görsel sonucu

İletişim Başkanı Fahrettin Altun da konuyla ilgili şunları söyledi;

"Son günlerde bir köşe yazısında mesnetsiz bir şekilde ortaya atılan ve ne yazık ki medyamızda da yoğun tartışmalara neden olan "Sayın Cumhurbaşkanımızın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde CHP'li bir siyasetçiyle görüştüğü ve aralarında bu kişinin CHP genel başkanı olması yönünde bir diyalog geçtiği" iddiası tamamen gerçek dışıdır, hayal ürünüdür.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ne Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ne de başka bir yerde böyle bir görüşmesi olmamış, söz konusu köşe yazısında geçen böyle bir diyalog gerçekleşmemiştir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den açıklama! Kurtulmuş: Cumhurbaşkanımızın asla bir ilgisi yoktur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN