Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İletişim Başkanı 'dan '' ile ilgili paylaşım!

İletişim Başkanı sosyal medya hesabından, ''na dair paylaşımda bulundu. Altun, "#YaşasınHakikat çağrımıza ses veren herkese teşekkür ediyoruz. Tüm insanlar doğru ve gerçek olana ulaşabilsin diye var gücümüzle çalışacağız." ifadeleri kullandı

Giriş Tarihi: 23.5.2020 13:05 ABONE OL
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan 'Sosyal Medya Kullanım Kılavuzu' ile ilgili paylaşım!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Tüm insanlar doğru ve gerçek olana ulaşabilsin diye var gücümüzle çalışacağız." ifadesini kullandı.

Altun, Twitter hesabından, İletişim Başkanlığınca hazırlanan doğru, sağlıklı ve güvenli bir sosyal medya kullanımına ilişkin önerileri içeren "Sosyal Medya Kullanım Kılavuzu"na dair paylaşımda bulundu.

Sosyal medyadaki algı oyunlarına ve dezenformasyona karşı hazırladıkları kılavuza büyük bir teveccüh gösterildiğini vurgulayan Altun, şunları kaydetti:

"#YaşasınHakikat çağrımıza ses veren herkese teşekkür ediyoruz. Tüm insanlar doğru ve gerçek olana ulaşabilsin diye var gücümüzle çalışacağız."

WhatsApp'ın yeni özelliği ortaya çıktı! WhatsApp iOS'tan sonra Android için de... İletişim Başkanlığı "Sosyal Medya Kullanım Kılavuzu" hazırladı! İşte detaylar... Son dakika! Artvin’den korkutan haber! 1 aydır vaka görülmüyordu...

ARKADAŞINA GÖNDER
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan 'Sosyal Medya Kullanım Kılavuzu' ile ilgili paylaşım!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA