Diriliş Ertuğrul 18. son bölüm fragman izle

Giriş Tarihi: 21.4.2015 12:46 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 13:15
Diriliş Ertuğrul 18. son bölüm fragman izle

Diriliş Ertuğrul TRT 1'in sevilen dizisi, yeni bölümüyle soluk soluğa devam ediyor. Dizinin 18. bölümü 22 Nisan Çarşamba akşamı saat 19.55'te TRT 1 ekranlarına gelecek 18. bölümünde neler olacak? Obadaki hain ortaya çıkacak mı? Kurdoğlu'nun bir sonraki hamlesi ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 18. BÖLÜM

Beylik yolunda hain planlar. Sultan Alaaddin'in komutanı Ersagun obaya gelir ve Süleyman Şah ile görüşür. Başında bulunduğu düğün kervanını korumak için Ertuğrul ve Alp'lerinden yardım etmelerini istemiştir. Lakin, Alp'leri ile Turgut'u almak için yola çıkan Ertuğrul, tapınakçılar tarafından bizzat tuzak olarak kullanılan Turgut tarafından bıçaklanmıştır. Hatta Titus ve Tapınak Şövalyelerinin, Ertuğrul ve Alp'lerini öldürmek için kurdukları hain pusu Gündoğdu ve Alp'lerinin yetişmesiyle amacına ulaşamamış, Ertuğrul ağır yaralı bir şekilde obaya getirilmiştir.

Ertuğrul'un yaralı olmasından dolayı babası Süleyman Şah'tan düğün kervanını Şam'a götürmek için izin alan Gündoğdu bir taraftan da Kurdoğlu ve eşi Selcan tarafından bey olması için zehirlenmektedir. Fakat Süleyman Şah'ta, Hayme Ana'da bu durumun farkındadır ve Gündoğdu'nun gerçekleri görmesi adına hareket edeceklerdir. Öte yandan Üstad-ı Azam'ın yeğeni İsadora'nın obaya gelmesiyle Kurdoğlu'nun obada ki hain olduğunun açığa çıkması an meselesidir.

Kurdoğlu ise bu gerçeğin açığa çıkmaması için daha tehlikeli ve ölümcül adımlar atmaktan çekinmeyecektir. Ertuğrul'un yaralı olarak dönmesi ise obada şok etkisi yapar. Kayılar Turgut'un hainlik ettiğini konuşurlarken Halime ve Gökçe'nin ise dünyaları yıkılmıştır. Kayıların genç beyi Ertuğrul'un yaralı olmasını fırsat bilen Kurdoğlu ise Alpargu'yu kullanarak suikast girişiminde bulunur fakat Gökçe'nin cesareti ile başarılı olamamıştır. Kurdoğlu ve Selcan için artık tek kurtuluş yolu Gündoğdu'nun bey olmasıdır. Bu yolu ona açmak için her türlü haince işbirliğine kalkışan Kurdoğlu'nun planlarına karşı çıkacak ve ağabeyini bu hainliğe alet olmaktan kurtaracak olan ise kuşkusuz ki Ertuğrul'dur.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Hülya Darcan ve Serdar Gökhan gibi isimlerin paylaştığı, Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği Diriliş Ertuğrul, yeni bölmüyle bu Çarşamba ekrana gelecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 18. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 18. son bölüm fragman izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN