Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seçimin nabzı Atv ve A Haber’de!

Tarihi günde, haberin merkezi Atv, Türkiye'nin haber kanalı A Haber ile ortak yayında

Giriş Tarihi: 7.6.2015 02:00 Güncelleme Tarihi: 7.6.2015 13:45
Seçimin nabzı Atv ve A Haber’de!
Haberin kanalı A Haber ve televizyonculuğun amiral gemisi Atv Türkiye'nin seçimini yaptığı 7 Haziran Pazar günü güçlerini birleştiriyor, 'Seçim 2015' ortak yayını ile izleyenlerinin karşısına çıkıyor.

Dinamik, tecrübeli, tarafsız yayıncılık anlayışı ile ilkelerinden vazgeçmeyen iki haber merkezi, en doğru ve güncel bilgileri, anında ekrana taşıma heyecanı ile büyük güne hazırlanıyor.Sandıkların nabzının tutulacağı yayında Cem Öğretir ve Banu El moderatörlük görevini üstlenirken, Nihan Günay ve Haktan Uysal an be an sonuçlardaki gelişmeleri aktaracak; televizyon haberciliğinin duayen ismi Can Okanar, A Haber'in başarılı spikerleri Salih Nayman ve Duygu Leloğlu ile uzman konuklarla değerlendirmeler tüm gün boyunca devam edecek.

Türkiye'nin dört bir yanında seçimin kalbinin attığı noktalardan gerçekleşecek muhabir bağlantıları ile seçim heyecanı aktarılırken, dünyanın merakla beklediği sonuçlar Avrupa'nın en büyük video duvarında, en anlaşılır grafikler ile seyirciye HD kalitesinde aktarılacak.

7 Haziran Pazar günü saat 13:00 itibari ile A Haber Seçim Özel yayını başlarken, saat 17:00'de Atv - A Haber 'Seçim 2015' ortak yayını ekranlarda olacak. Takvimler 8 Haziran'ı gösterdiğinde, uzman konuk görüşleri ile seçim heyecanı A Haber'de devam edecek.

Bakın o isimler seçim günü gerçekleşecek yayın heyecanını nasıl anlattı?

BANU EL
'Ekibimiz tüm gün sahada'

"Türkiye'nin iki büyük haber merkezinin bir kez daha güçlerini birleştirdiği bir yayın olacak. İzleyicilerimiz biliyor, ancak hatırlatmakta fayda var. a Haber, sayısız muhabiri ve kameramanıyla bir haber ajansı gibi yapılanmış bir haber kanalı. Farkımız da bu noktada ortaya çıkıyor zaten. Ekiplerimiz tüm gün sahada olacaklar. Bize düşen de haber merkezimize ulaşan verileri, en hızlı ve doğru şekilde izleyicilerimizle paylaşmak olacak."

CEM ÖĞRETİR
'Güç ve istikrar bir arada olacak'

"Güç ve istikrar... Her demokratik seçimin hedefinde; ülkeleri ayağa kaldıran, ilerleten bu iki önemli sac ayağını oluşturan unsurları hayatta tutmak vardır. Gücünüz etkinliğinizi, istikrarınız izlenirliğinizi ayakta tutar ve ilerletir. Bunu birçok kez başarıyla yapmış ekibimiz, bu seçimde de görev başında. Ekip tecrübeli, dinamik ve her görüşü istikrarlı bir biçimde farklı yorumlarla ekrana taşıyacak nitelikte. Bize de o ekibin mutfakta pişirdiğini yine aynı ruhla seyircimizle paylaşmak kalıyor. Yani seyirci en doğru sonuçları, bu iki haber merkezinin gücünü görecek."

CAN OKANAR
'Net bilgiler vereceğiz'

" 24.00 ile 03.00 saatleri arasında resmi olmayan kesin sonuçlar büyük ölçüde belirlenmiş olacak. Dolayısıyla daha net bilgiler üzerinden daha gerçekçi yorumlar yapılması imkanı ortaya çıkacak. Biz de konuklarımızla sonuçların analizlerini ve Türkiye'nin geleceğinin projeksiyonlarını yapacağız."

SALİH NAYMAN
'Halk konuşacak kader belirlenecek'

"Seçim, demokrasilerde halkın en güçlü ve etkin olduğu zaman. Her seçim gibi, yine Türkiye'de halkın sözünü söyleyip kaderini belirleme zamanı. Bu anları tarihe not düşecek olmak, heyecan verici."

HAKTAN UYSAL
'81 ilde dev bir haber kadrosu görevde'

"Seçimi 81 ildeki ekiplerimizin izlenimleriyle ekranlara taşıyacağız. Ekranda biz olacağız ama arkamızda dev bir haber kadrosu sabaha kadar görev yapacak. Ben de Nihan Günay ile gelen sonuçları izleyicilerimize aktaracağım. Bu heyecanı paylaşmak için izleyicilerimizi ekran başına bekliyoruz."

NİHAN GÜNAY
'Tüm merak edilenler ekranda olacak'

"a Haber ve atv'deki seçim akşamı ortak yayınında izleyici, tüm merak ettiklerine yanıt bulacak. Seçim heyecanının yaşandığı duraklar ve rakamlar, HD kalitesiyle ekranda olacak. Haktan Uysal'la birlikte YSK'nın seçim yasağı kalkar kalkmaz, o anda izleyicimize ileteceğiz. Partilerin oy oranlarını her defasında güncelleyeceğiz."

DUYGU LELOĞLU
'Seçim analizlerini bizden izleyin'

"a Haber, kendisine yakışır bir seçim özel yayınıyla, Türkiye'nin dört bir yanından canlı bağlantılarla, ülkenin genel seçimlerini ekrana taşıyacak. Seçim sonuçlarını, saat 03.00-06.00 saatleri arasında, çok özel konuklarımızla değerlendireceğiz. Dünyanın ilgiyle izlediği seçimlerin sonuçlarının analizini bizden izleyin."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seçimin nabzı Atv ve A Haber’de!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN