Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATV canlı! - tek parça canlı izle!

19 Haziran Cuma ’in canlı yayın konuğu kim? . İstanbul Emekli İl Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ile canlı yayında 19 Haziran Cuma programı hafta içi her gün 16:00 itibariyle ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Giriş Tarihi: 19.6.2015 14:42
Zahide ile Yetiş Hayata ATV canlı! - Zahide Yetiş tek parça canlı izle!
19 Haziran Cuma Zahide Yetiş'in canlı yayın konuğu kim? Atv canlı izle. İstanbul Emekli İl Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ile canlı yayında 19 Haziran CumaZahide ile Yetiş Hayata programı Hafta içi her gün 16:00 itibariyle ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

TV ekranlarında hafta içi her gün izlediğimiz , kendi adını verdiği programı programı ile sevenlerini bir an bile yalnız bırakmıyor. ATV Ekranlarında alanında Uzman konukları eşliğinde ihtiyacı olanlara destek olup sorunlarını çözüme kavuşturan Zahide Yetiş, Hayata dair pek çok sonuna çözüm sunmaya devam ediyor.

ZAHİDE İLE YETİŞ HAYATA

Zahide ile Yetiş Hayata Hafta İçi Her Gün 16:00'da ATV ekranında. Türkiye'nin en iyi Yaşam proğram'ı olan Zahide ile Yetiş Hayata hafta içi her gün canlı yayın konukları ile canlı yayında.

ATV ekranlarında hafta içi her gün izlediğimiz Zahide Yetiş, kendi adını verdiği programı Zahide İle Yetiş Hayata programı ile sevenlerini bir an bile yalnız bırakmıyor. ATV ekranlarında alanında uzman konukları eşliğinde ihtiyacı olanlara destek olup sorunlarını çözüme kavuşturan Zahide Yetiş, hayata dair pek çok soruna çözüm sunmaya devam ediyor.

Canlı yayın

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zahide ile Yetiş Hayata ATV canlı! - Zahide Yetiş tek parça canlı izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN