Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4. son bölüm tamamı tek parça izle!

'in 4. son bölüm tamamı yayınlandı. ATV' nin hızlı başlayan dizisi Kırgın Çiçekler dün akşam ekranlara geldi. Sırlarla dolu yeni bölümde okulda yere yazılan " Dün akşam ne yaptığınızı biliyorum " yazısı şok etkisi yarattı.

Giriş Tarihi: 21.7.2015 12:11 Güncelleme Tarihi: 21.7.2015 12:14
Kırgın Çiçekler 4. son bölüm tamamı tek parça izle!
Kırgın Çiçeklerin 4. son bölüm tamamı izle. ATV' nin yeni yaz dizisi olan Kırgın Çiçekler izleyici tarafından merakla takip ediliyor. Tüm detaylar haberimizde...

KIRGIN ÇİÇEKLER 5. BÖLÜM FRAGMANI

Dün akşam izleyiciyle buluşan yeni bölümde arkadaşlarıyla Kemal'i öldüren Eylül'ün başı derttedir. Okulun bahçesine yazılan " Dün akşam ne yaptığınızı biliyorum " yazısıyla büyük korku yaşayan Eylül kendisine gelen mektupla daha da korkmuştur.

Kader ailesinin yerini öğrenmek karşılığında Neriman'a arka bahçedeki kanların açıklamasını yapacak mı?

Yayınlanan fragmanla izleyiciyi merak içerisinde bırakan dizide neler olacak?

KIRGIN ÇİÇEKLER 4. BÖLÜM

Serkan ve Eylül artık başlarını belaya sokacak büyük bir sırrın ortağıdır. Eylül bu sırrı saklamak için ne kadar uğraşsa da Kemal onu rahat bırakmaz. Şantaj yapmaya devam eder.

İntihar girişiminin ardından gözünü Cemre'nin üzerinden ayırmayan Songül, Kader'e de soğuk davranmaktadır. Kader'in Neriman'a casusluk yapmasından rahatsızdır. Kader çaresizliğini anlatmaya çalışır.

Ailesinin yerini bulmak için uğraşmaktadır. Songül ve Kader gizlice Neriman'ın odasına girerler. Apar topar yurda gelen Neriman kendini kızların çıkardığı isyanın ortasında bulur. Yurttaki kargaşa devam ederken Kemal arka bahçede Eylül'ü sıkıştırmış kıza tecavüz etmeye çalışmaktadır. Eylül kendini kurtarabilecek midir?

3. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Okulun en zengin, en popüler kızlarından biri olan Cemre de kimsesiz kalmıştır. Artık o da küçümsediği yurt kızlarının hayatını yaşayacaktır. Bunca yıllık arkadaşları ona sırtını dönerken, yurttaki kızlar ona sahip çıkar. En çok da Eylül... Ama onun derdi de başından aşkındır. Üvey babası Kemal yine izini bulmuş, peşine düşmüştür. Eylül çaresizlik içinde Kemal'in saldırısından kendini kurtarmaya çalışırken elini kana bular.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırgın Çiçekler 4. son bölüm tamamı tek parça izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN