Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahar Dönemi (Vize & Final) Sınav Tarihleri 2016

Anadolu Üniversitesi (Açık Öğretim Fakültesi) bahar dönemi ara sınavı (vize) ve dönem sonu sınavı (final) tarihleri belli oldu! İşte 2 Şubat 2016 tarihiyle AÖF'nin takviminde yer alan sınav tarihleri...

Giriş Tarihi: 2.2.2016 15:43 Güncelleme Tarihi: 12.2.2016 11:34
AÖF Bahar Dönemi (Vize & Final) Sınav Tarihleri 2016
bahar dönemi sınavları ne zaman gerçekleştiriliyor? Saaç kaçta başlıyor? Sınav yerleri ne zaman belli oluyor? Erteleme olabilir mi? gibi soruların yanıtını bu sayfada bulabilirsiniz.

SON DAKİKA: AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!
HEMEN SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN:
http://sabah.im/aofsonuclari


Anadolu Üniversitesi AÖF güz dönemi sınavları geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilmişti. Henüz güz AÖF güz dönemi sınav sonuçları açıklanmadan AÖF öğrencileri bahar dönemi sınavları için çalışmaya başladı.

Öyle ki, bahar dönemi sınavlarına çok fazla bir süre kalmadı. İlk yapılacak sınav olan; ara sınav (vize) için tarihler AÖF'ün akademik takviminde yayınlandığı gibi, bizde sizlerle sınav tarihlerini paylaşıyoruz.

Sınav tarihlerini belirtmeden önce AÖF tarafından zaman zaman hava koşullarına ve çeşitli olaylara istinaden çok nadir olsa da AÖF sınavlarının ertelendiğini biliyoruz. Ne kadar erteleme gibi bir olanak bulunsa da geçtiğimiz sınavda hava koşullarının kötü olmasına rağmen bir erteleme yapılmamıştı. (İstanbul için)

Yalnız bununla ilgili bir mesaj gönderilmişti.

"Olumsuz hava koşulları nedeniyle geç kalmamak için sınav saatinden önce sınavlara gireceğiniz binalarda hazır bulunmanız yararınıza olacaktır."
Anadolu Uni

Mesaj gelmese bile her zaman sınav yerine erkenden gitmenizi tavsiye ederek, bahar dönemi sınav tarihlerini sizlere aktarıyoruz.

İşte Sınav Tarihleri:

Bahar Dönemi Ara Sınavı 16 - 17 Nisan 2016
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 04 - 05 Haziran 2016
2015-2016 Tek Ders Sınavı 16 Temmuz 2016

AÖF SINAV SONUÇLARI BELLİ OLDU MU? (2016) İŞTE SON DURUM!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF Bahar Dönemi (Vize & Final) Sınav Tarihleri 2016
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN