2016'da kim elendi? Semih mi elenecek? SON DURUM!

kim elendi sorusu için meraklı bekleyiş devam ediyor. 25 nisan akşamı yayınlanan Survivor bölümünde elemeye dört isim kaldı. Semih'in de bulunduğu isimler arasından hangi isim ya veda edecek? Meraklı bekleyiş bu akşam sona eriyor.

Giriş Tarihi: 26.4.2016 11:56 Güncelleme Tarihi: 9.5.2016 16:26
Survivor 2016'da kim elendi? Semih mi elenecek? SON DURUM!
'ın 25 Nisan'da yayınlanan bölümünde hem ödül oyunu hemde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan isim, eleme potasına dördüncü ismi taşıyan kişi oldu.

Survivor Kim Elendi 10 Mayıs 2016 (Detaylar için tıklayın.)

Semih, dördüncü isim olarak yazıldı. Beklenmeyen isimler arasında yer alan Semih'in elenip elenmeyeceği merakla beklenirken, Survivor'ın yeni fragmanı yayınlandı.

SON DURUM: Survivor'da kimin eleneceği bu akşam belli oluyor. Elenen isim belirlendikten sonra detaylara bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor birleşme partisinden önce yapılacak son eleme için son eleme yı da belli oldu. Survivor'ın son bölümünde bireysel dokunulmazlık sembolü mücadelesi yaşandı. Ünlüler takımının sembol için yarıştığı oyunun sonunda sembolün sahibi Avatar Atakan oldu.

25 NİSAN BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor Kim Elendi Ne Zaman Belli Oluyor?

Survivor kim elendi sorusu bu akşam ekranlara gelecek olan ada konseyi ile birlikte yanıt bulacak. Survivor izleyicilerinin merakla beklediği Survivor kim elendi sorusunun yanıtını dün akşam gerçekleştirilen halk oylaması ile oluşacak Survivor SMS sonuçları belirleyecek.

SURVİVOR 55. BÖLÜM FRAGMANI

Survivor'da Hangi İsimler Elemeye Kaldı?

Survivor'da geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı Gizem Kerimoğlu ile Serkay Tütüncü'yü eleme adayı olarak belirlemişti. Survivor son dokunulmazlık oyununda ise kaybeden ünlüler takımı olmuştu. Survivor ünlüler takımında da ilk eleme adayı oylama ile Tuğba Özay seçildi. Survivor son eleme adayı da bireysel dokunulmazlık oyununun galibi olan Avatar Atakan tarafından seçildi. Survivor'da son eleme adayı Semih Öztürk oldu. Böylece gönüllüler takımından Gizem Kerimoğlu ve Serkay Tütüncü, ünlüler takımından Tuğba Özay ve Semih Öztürk aday oldu.

Survivor 2016'da 25 Nisan'da dördüncü eleme adayı nasıl belli oldu?

Survivor'da dört eleme adayı çıkacakları halk oylamasının ardından oy sıralamasına bakılacak. Survivor SMS sonuçlarına göre en az oyu alan isim adaya veda edecek. Bu eleme Survivor birleşme partisinden önceki son eleme olacak.

1- Gizem Kerimoğlu
2- Serkay Tütüncü
3-
4- Semih Öztürk

SURVİVOR KİM ELENDİ?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor 2016'da kim elendi? Semih mi elenecek? SON DURUM!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN