Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90.bölümde Hızır uzlaşmıyor

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan tüm hızıyla sürüyor. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tüm yeni bölümlerini SABAH TV'den yebilirsiniz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren Salı gecelerinin vazgeçilmez dizisi olmayı başardı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 90. bölümde neler oldu?

Giriş Tarihi: 13.2.2018 18:31 Güncelleme Tarihi: 14.2.2018 01:12
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90.bölümde Hızır uzlaşmıyor

Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölüm ile ekranlara geldi. EDHO, yine Salı gecesine damga vurdu, Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki yeni gelişen olaylar izleyiciyi heyecanlandırdı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 90. BÖLÜM TAMAMI İZLE (TEK PARÇA OLARAK) EDHO HEMEN İZLE EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 90. BÖLÜMDE NELER OLDU? Hızır, Hakkı'nın muhasebecisini alarak ailesinin tehlikeye girmesine neden olmuştur. Meryem ve Ömer'i canı pahasına koruyan Hurşit'in durumu ağırdır. Hastaneden gelecek iyi haberi bekleyen Hızır, diğer taraftan ona rest çeken Şahin Ağa'nın başına buyruk hareket edip kendini tehlikeye atmasından korkmaktadır. Girişeceği savaşta Yaşar ile birlikte hareket etmeyi planlayan Şahin Ağa'yı kararından döndürmek mümkün olmayacaktır. Ekrem, Ünal ile yaptığı toplantıda uzlaşmaya gitmek gerektiğini yineleyerek, Hakkı üzerinden çevirdiği oyununa devam eder. Ünal, Hızır'ı büyük planlarının ortaya çıkmaması için ikna etmek zorundadır. Hızır'ın Servet'e hazırlattığı bomba ise beklenen uzlaşmanın zor olacağının kanıtıdır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 89. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar. Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır. Ekrem'e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir. Meryem'in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan'dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer'in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 89. BÖLÜM TAMAMI İZLE (TEK PARÇA OLARAK) EDHO HEMEN İZLE

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90.bölümde Hızır uzlaşmıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN