Türkiye'nin en iyi haber sitesi

? Şanışer'in ?

Şanışer ? sorusu, ünlü ismin müziğini sevenler tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. İstanbul doğumlu olan Şanışer, Türkiye rap müziği dünyasındaki eski isimlerden birisidir. Takma ad olarak Şanışer'i kullanan sanatçının gerçek adı da oldukça merak edilen bir diğer konu durumunda. Peki, Şanışer kimdir ve ? Sizler için hazırladığımız haberimizden ünlü rapçinin hayatına yönelik bilgi edinebilir, müziği hakkında bilgi ssahibi olabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 11.7.2019 11:35
Rapçi Şanışer kimdir? Şanışer'in gerçek adı ne?

Türkiye'deki rap müziğinde en eski isimlerden birisi olarak bilinen Şanışer, bugüne kadar Otuzuncu Gün, Açık Ve Net, LUDOVICO II isimli üç albüm çıkarmıştır. Gerek sahnede gerekse dijital platformlarda en çok dinlenen rapçilerden birisi olan isim, hayranları tarafından da yoğun bir şekilde araştırılan kişilerden birisi durumunda. Bu doğrultuda, 'Şanışer kimdir ve gerçek adı ne?' sorusu, rapçi hakkında en çok araştırılan sorular arasında öne çıkıyor.

RAPÇİ ŞANIŞER KİMDİR?

1987 yılında dünyaya gelen Rapçi Şanışer, İstanbul doğumludur. İlköğretim ve Ortaokul eğitimini İstanbul'da tamamlamış ardından Antalya'ya yerleşmiştir.

2005 senesinde Muğla Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Seyahat İşl. Bölümü'nde eğitim hayatını sürdürmüştür.

Bugüne kadar Otuzuncu Gün, Açık Ve Net, LUDOVICO II isimli albümleriyle hayranlarının karşısına çıkmıştır; ancak tek olarak yayımladığı parçaları da vardır.

GERÇEK ADI NE?

Gerçek adı Sarp Palaur olan isim, aslen İzmirlidir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rapçi Şanışer kimdir? Şanışer'in gerçek adı ne?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN