Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filmi konusu corona virüs mü? Virüs filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Bu akşam ekranlarına gelecek olan Virüs (The Flu) filmi için geri sayım başladı. 2013 yapımı aksiyon ve dram türlerini barındıran film bilinmeyen bir hastalığın aniden baş göstermesi ve yarattığı yıkımları konu alıyor. Ortaya çıkan hastalık solunum yolu ile bulaşıyor ve belli bir müddet sonra ölüm gerçekleşiyor. Şu sıralar tüm dünya gündemini yakından etkileyen corona virüsü sebebiyle bu filmin konusu da benzerlik göstermektedir. Buna göre; filminin konusu corona virüsü mü içeriyor? Virüs filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Giriş Tarihi: 17.3.2020 19:01 ABONE OL
Flu Virüs filmi konusu corona virüs mü? Virüs filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Star Tv ekranlarına bu akşam gelecek olan Flu Virüs filmi için heyecan dorukta. H5N1'in patlak vermesi ile birlikte ortaya salgın hastalık aniden baş gösterecek ve çeşitli yıkımlara sebep olacak. 2013 yılı Güney Kore yapımı filmin yönetmen koltuğunda Kim Sung-su oturuyor. Başrollerinde Jang Hyuk ve Soo Ae'nin yer aldığı Flu Virüs filmi konusu nedir? Virüs filmi oyuncuları kimler?

VİRÜS FİLMİ KONUSU

Bilinmeyen bir hastalık aniden baş gösterir, bölgesel yıkımlara sebep olur. Hastalık solunum yoluyla bulaşmaktadır ve hastalığı kaptıktan 36 saat sonra ölüm gerçekleşmektedir. Salgını kontrol altına alabilmek için bireyler çaresizlik içinde mücadele ederler.

VİRÜS FİLMİ OYUNCULARI

Jang Hyuk

Soo Ae

Yu Hae-jin

Ma Dong-seok

FLU VİRÜS FİLMİ CORONA VİRÜSÜ MÜ?

Flu filmi, tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgını ile benzerlik göstermektedir. Hastalık solunum yolu ile bulaşmaktadır ve can kaybına neden olmaktadır.

ARKADAŞINA GÖNDER
Flu Virüs filmi konusu corona virüs mü? Virüs filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA