Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Japon ’ları anlattı

’daki deprem felaketi sırasında ortaya çıkan kimi video kayıtları gündeme bomba gibi düştü.

Giriş Tarihi: 15.3.2011 16:59 Güncelleme Tarihi: 17.3.2011 12:15
Bu kayıtlarda UFO olduğu varsayılan görüntüler internette tıklanma rekorları kırdı. Son derece inandırıcı olan bu görüntüleri Türkiye'nin yegane UFO uzmanı Haktan Akdoğan'a sorduk. Akdoğan sabah.com.tr'nin sorularını cevaplarken sıra dışı bazı cevaplar vermekten de kaçınmadı.

Japonya'da tsunami sırasında kaçan UFO görüntülerini sormak istiyorduk. Bununla ilgili yorumunuzu merak ediyoruz.
- Bazı medya kuruluşları kaçan UFO görüntülerinden bahsetti. Bunlar rasyonel değil. Bize dünya genelinden UFO bilgileri geliyor. Japonya'da depremden bir kaç hafta önce çok fazla sayıda UFO görüntülerinin varlığından haberdar olduk. Gözlemler yapıyoruz ve kaydedilmiş görüntüler elimizde var. Şu an özellikle Japonya'da nükleer santrallerin olduğu bölgede UFO'lar var. Halk tarafından bize bu bilgiler geliyor.

Bu bilgi akışındaki artmayı neye bağlayabiliriz peki?
- Dünyanın manyetik alanında çok ciddi sapmalar var bunun sonucunda da bu alan zayıflıyor. Dünyanın çekirdeğindeki hareketlilik inanılmaz derecede arttı. Bunu güneşteki solar patlamalara bağlayabiliriz. Kozmik dengeden oluşan bir foton kuşağı var ve biz de bunun içine girdik. Yani yüksek frekansta elektronlar içeren bir enerji alanının içine girmiş durumdayız. Bu durumu NASA da onaylıyor. Dünyamız ve güneş sistemimiz 1987 yılından beri bu enerji alanında yer alıyor. Her geçen yıl bu kuşağın içine daha derin bir şekilde giriyoruz. Bu da doğal faaliyetlerin etkilerini oluşturuyor.

Önümüzdeki bir iki yıllık süreçte beklentimiz ne olmalı?
- 2012 yılında güneşte en yüksek derecede patlama bekleniyor. Bu derecenin artmasıyla dünyaya ulaşan ışınlar DNA'larımızı bile etkileyecek. Bunun nedeni de foton kuşağının içine girmiş olmamız. 2015 yılına kadar ekolojik sistemde volkanların faaliyetini ve depremleri daha sık yaşayacağız.

Depremin adı bile korkutucu…
- Dünyanın Kuzey Kutbu'ndaki uçlar yer değiştirdi ve eksende de kayma var. Bu nedenle depremlerde ciddi şekilde artış gözlenebilir.

Son birkaç yıldır UFO'ları daha çok görüp duyuyor muyuz, yoksa bize mi öyle geliyor?
- Her geçen yıl UFO'ların varlığını daha iyi anlayacağız. Önce bir dünya toplumu olmaya çalışalım, kendi içimizdeki olayları halledelim ve diğer dünya devletleri ile birlik sağlayalım. Daha sonra UFO'larla temas yapmamız mümkün olacak. Onlar bizden çok zeki, ışık hızını katbekat aşıp öyle geliyorlar...

Resmi kurumlar bilgi gizliyor olabilir mi o halde?..
- Bazı devletlerde UFO'ların varlığı gizlenir, çok fazla deşifre edilmez. Ancak NASA açıklama yapmak için bir zemin hazırlıyor, zamanla bu deşifre gerçekleşecek. Milli istihbaratlar ve hava kuvvetlerinin UFO'lardan haberleri var fakat açıklamıyorlar. Bu tabii ki resmi kurumların kendi insiyatiflerini kullanmalarından kaynaklanıyor.

NASA'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı "dünyaya düşen meteorda uzaylı böcek bulduk" açıklamasına ne diyorsunuz…
- NASA'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı "dünyaya düşen meteorda uzaylı böcek bulduk" açıklaması doğru. Dünyamız dışında başka zeki varlıkların olduğunu biliyoruz. Yıldızlar arası gidip gelenler var. Bu bilgiler yavaş yavaş halk tarafından da kabul edilecek.

MARİLLA ERÇİK / SABAH İNTERNET

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haktan Akdoğan Japon UFO’ları anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN