Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Savcı Öz bana komutanın oğlunun CD'sini izletti'

Deşifre programına konuk olan paralel yapı mağduru Albay programda gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 25.10.2014 11:58 Güncelleme Tarihi: 25.10.2014 17:42
'Savcı Öz bana komutanın oğlunun CD'sini izletti'
Balyoz ve Kayseri'deki sahte çürük raporu davaları nedeniyle 4 yıl 9 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye olan Hava Kuvvetleri Komutanlığı eski Askeri Savcısı Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok, A Haber'de Mehmet Ali Önel yönetiminde yayınlanan Deşifre programında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Üçok, Savcı Zekeriya Öz'ün kendisine bir komutanın oğlunun cinsel içerikli görüntülerini izlettiğini ileri sürdü.

Üçok şunları söyledi:

" Karargah evleri soruşturmasında benden yardım istedi. Zekeriya Öz çok havalı gezerdi zamanında. İlerde nasıl anılacağını göreceğiz. Öz'ün yaptıklarının cezasız kalmayacağına yürekten inanıyorum. Öz'ün elinde bir komutanın oğlunun kız arkadaşıyla birlikte olduğu ilişkisinin CD'si vardı. Bazı savcı ve hakimlerin de cinsel içerikli CD'leri vardı. Cinsel içerikli görüntüleri bana gösterdi. Beni bir çok şeyle ve kızımı öldürmekle tehdit ettiler. Zekeriya Öz ile ilgili suç duyurusunda bulundum. İlerleyen süreçte herkes içeriğini görecek."

ZEKERİYA ÖZ CEZASIZ KALMAYACAK

"Zekeriya Öz Karargah evleri soruşturmasında benden yardım istedi." diyen Üçok, "Zekeriya Öz çok havalı gezerdi zamanında. İlerde nasıl anılacağını göreceğiz. Öz'ün yaptıklarının cezasız kalmayacağına yürekten inanıyorum." şeklinde konuştu.

İŞTE O AÇIKLAMALARBALYOZ PARALEL YAPININ KOMPLOSU

"Balyoz Davası tamamıyla paralel yapının komplosudur. Bu tamamıyla Türk Silahlı Kuvvetlerine yapılan kumpastır." şeklinde açıklamalarda bulunan Üçok, "Bu, insan aklıyla alay eden bir dava idi. Asker siyasete karışmamalı ama Balyoz, Ergenekon gibi davalar tamamen kurmaca davalardı." dedi

CEMAAT BAZI SUBAYLARI FİŞLİYORDU

"Beş yıl önce Zekeriya Öz ve paralel yapı hakkında iddianame hazırlamıştım. Ama ben tutuklandım. 5 yıl sonra benim haklı olduğum ortaya çıktı." ifadelerini kullanan Albay Üçok, "Paralel yapı TSK içindeki subayları cemaat adına fişliyorlardı." şeklinde sözler sarf etti.

PARALEL YAPININ EMRİNDE OLAN HAKİMLER VAR

Üçok, "Çok usulsüzce işler yapıldı ve bunları yapanlar şu anki paralel yapının emrinde olan hakim savcılar. Beni hiç tanımayan kişileri aleyhime ifade vermeleri için kendi eşleriyle tehdit edip ifade verdiriyorlardı." dedi.

'GÜLEN CIA'NIN EMRİNDE'

"Bu işler böyle yürütüldüğü sürece bugün benim başıma gelenler yarın herkesin başına gelebilir." diyen Üçok, "17 Aralık operasyonları başarılı olsaydı Gülen ABD'den Humeyni gibi gelecekti. Gülenin siyasi bir amacı varsa gelsin Türkiye'ye ABD'de ne işi var. Gülen aldığım haberlere göre tamamen CIA'nın kontrolünde." açıklamalarını kullandı.

CEMAAT TSK'YA 86'DA SIZDI

1986'da 350-400 cemaat üyesi Türkçe sorular verilerek TSK'ya yerleştirildiğinin altını çizen Albay Üçok, "Türk askerinin en iyi Generalleri Albayları o zamanlarda etkisiz bırakıldı. Cemaatin TSK'da yapılanması 1986'da başladı." dedi.

SAVCI ÖZ'DEN DUBAİ'DE KRAL TATİL

ZEKERİYA ÖZ'ÜN BEŞ YILDIZLI TATİLİNİN BELGELERİ

TWİTTER'DA ZEKERİYA ÖZ BOMBALARI

ZEKERİYA ÖZ GAZETECİYE SALDIRDI

ERDOĞAN'DAN SAVCI ÖZ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Savcı Öz bana komutanın oğlunun CD'sini izletti'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN