Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve ABD senatörü aynı karede

ABD'li kongre üyeleriyle arasındaki ilişkinin kanıtı bu fotoğrafta, 2012'de ABD'li senatör Davis, Paralel Yapı Kayseri imamı ile aynı sofrada

Giriş Tarihi: 12.2.2015
Paralel imam ve ABD senatörü aynı karede
Yüklü miktarda bağış ve geziler karşılığında ABD'deki kongre üyelerine Türkiye karşıtı mektup kaleme aldırtan 'nın daha önce de defalarca bu yöntemleri kullandığı ortaya çıktı. SABAH, Paralel örgütün ABD'deki senatör ve milletvekillerini nasıl ağa düşürdüğünün fotoğrafına ulaştı. 16 Aralık 2012'de Kayseri'ye bir gezi için getirilen senatör James Wayland Davis, hakim Robert Carl, milletvekilleri Tim Douglas Moffitt ve William Millen Brawley Jr. Bill Cook ile Paralel Yapı'nın Kayseri imamı Sıtkı Baş aynı karede görüntülendi.

YARGIDA ÇEKİRDEK KADROYA BÜYÜK TEMİZLİK - TIKLAYIN

DERSHANE BAHANE U DÖNÜŞÜ ŞAHANE - TIKLAYIN


ASIL AMAÇ GİZLENDİ

Yemekte AK Parti'den istifa eden paralelci milletvekili Ahmet Öksüzkaya da yer aldı. ABD'li heyetin Kayseri ile ABD'nin Kuzey Carolina eyaleti arasında imzalanan işbirliği protokolü için kente geldiği duyuruldu. Ancak, ABD'lileri Kayseri'de birkaç gün ağırlayan Paralel Yapı, asıl amacını gizledi. Kente zaman zaman gelen benzeri heyetlerin, özellikle, Kayseri imamı Baş'ın da mütevelli heyeti üyesi olduğu, Paralel Yapı'nın kontrolündeki Melikşah Üniversitesi'nde konferanslar verdiği ve yapıya yakınlığıyla bilinen işadamları tarafından ağırlandığı kaydedildi. Paralel'in ağına düşürülen 43 kongre üyesi, geçtiğimiz günlerde ABD Dışişleri Bakanı Kerry'yi harekete geçirmek için kaleme alınan Türkiye aleyhtarı bir mektuba imza koymuştu.

İşte Paralel Yapı'nın dünya imamları

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel imam ve ABD senatörü aynı karede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN