bu kez örgütü vurdu

Bir yıldır sosyal , ler, televizyonlar ve siteleri üzerinden a tetikçisi ’nin reklamını yapan çete, Fuatavni’nin bütün gizli yazışmaları ortalığa saçılınca paniğe kapıldı.

Giriş Tarihi: 19.2.2015 16:16 Güncelleme Tarihi: 19.2.2015 16:31
Fuatavni bu kez paralel örgütü vurdu
ile iletişim kuran örgüt üyeleri, sıranın ne zaman kendilerine geleceğini korkuyla bekliyor.

"DEŞİFRE SIRASI KİME GELECEK" KORKUSU SARDI

17 Aralık operasyonundan bu yana sosyal , ler, televizyonlar ve tetikçi siteleri üzerinden a tetikçisi Fuatavni'nin reklamını yapan Paralel çete, Fuatavni'nin bütün gizli yazışmaları ortalığa saçılınca paniğe kapıldı. Fuatavni ile iletişim kuran Paralel örgüt üyeleri, sıranın ne zaman kendilerine geleceğini korkuyla bekliyor.

FUATAVNİ'Yİ AKLAMA GAYRETİNE GİRDİLER

Pensilvanya tetikçisi Fuatavni'nin insanların aile yaşamına, özel hayatına, çocuklarına alçakça saldırılarını her ortamda paylaşmaktan çekinmeyen Pensilvanya medyası, şimdi Fuatavni kumpasının tersine dönmesinden büyük rahatsızlık duyuyor. İki gün boyunca şok yaşayarak sessizliğini koruyan Paralel çete, aylardır Fuatavni tarafından paylaşılan yasadışı dinleme ve gizli kamera görüntülerini yok farzederek Pensilvanya tetikçisini aklama gayreti içerisine girdi.

Fuatavni'yi aklamak için her yalanı söylemekten çekinmeyen Paralel medya tetikçileri, sosyal medya üzerinden açık açık beddua seansları düzenlemeye başladı. Bülent Keneş, Önder Aytaç, Emre Uslu, Ekrem Dumanlı, Mehmet Kamış, Tuncay Opçin, Tarık Toros gibi Pensilvanya medyasının önde gelen isimleri takipçilerini Fethullah Gülen gibi beddua seanslarına davet etti.

HABER KAYNAKLARI DEŞİFRE OLUNCA FUATAVNİ ARTIK BİLMİYOR

Haber kaynaklarının gözaltına alınması ile birlikte son 3 Paralel yapı operasyonları hakkında tek bir kelime tweet atamayan Fuatavni ise deşifre olmanın paniği içerisinde devlet yöneticilerine ve medya çalışanlarına saldırmaya devam ediyor.

Sadece Fuatavni'yi değil 7 Haziran seçimlerine birlikte hazırlandıkları CHP'yi de aklama gayreti içerisine giren Pensilvanya çetesi, Fuatavni'nin gizli yazışmalarında sıranın kime geleceğini merakla bekliyor.

SAVCILIK İNCELEME BAŞLATINCA TAKİPÇİLER KAÇMAYA BAŞLADI

Öte yandan Fuatavni ile ilgili savcılğın operasyon başlatması ile birlikte Fuatavni takipçi sayısında düşüş yaşandığı, paralel örgütün Fuatavni'nin tweetlerini paylaşmaktan özenle kaçındığı dikkatlerden kaçmıyor.

Medya kulislerinde dolaşan bilgilere göre önümüzdeki günlerde Fuatavni'nin gizli yazışmalarının deşifre edilmeye devam edileceği öğrenildi.

Paralel yapı Zekeriya Öz'e kaç para sus payı verdi? Fuat Avni açıkladı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuatavni bu kez paralel örgütü vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN