7 Haziran seçimleri öncesi kanlı plan! Sümeyye'ye emri

’nun yönettiği @fuatavni_f hesabından CHP’li ’la kan donduran yazışma: Seçimlere yakın, ’in ‘icaplarına bakın’ talimatıyla, ’a düzenlenecek. Kiralık katil İstanbul’a geldi.

Giriş Tarihi: 20.2.2015 02:30 Güncelleme Tarihi: 20.2.2015 15:13
7 Haziran seçimleri öncesi kanlı plan! Sümeyye'ye suikast emri
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Ailem ve ben tehdit altındayız' sözlerinin kanıtı 'nun yönettiği @fuatavni_f hesabı ile CHP'li ve @saslojal isimli kullanıcı arasındaki mesajlaşmalarla ortaya çıktı.

HEDEF ERDOĞAN'I SAF DIŞI BIRAKMAK

İstihbarat birimlerinin tespit ettiği 31 Ocak 2015 tarihli mesajlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı 'a yönelik planları deşifre oldu. Mesajlara göre, paralel yapı 7 Haziran seçimleri öncesinde Erdoğan'ı meydanlardan uzak tutmak için Sümeyye Erdoğan'a yönelik suikast hazırlığı yaptı.KATİL İSTANBUL'A GELDİ

Uslu, görüşmelerde Oran'a suikastın 'in 'icaplarına bakın' talimatı ile başlayacağını belirtiyor. Görüşmede, ABD'li psikopat bir kiralık katil tuttukları, hatta katilin İstanbul'a geldiğinin kayda geçti. Aynı görüşmede Uslu'nun, @saslojal isimli kullanıcıya, suikasti gerçekleştirecek kişinin 'ölümü göze alacak biri' olması gerektiğini yazıyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
7 Haziran seçimleri öncesi kanlı plan! Sümeyye'ye suikast emri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN