Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan: Erkeksen niye etekle geziyorsun

Cumhurbaşkanı , Esnaf ve Sanatkarlar Buluşması'nda "Maske eğer sen terörist değilsen maskesiz dolaş. Erkeğim diyor ne erkeği be sen erkeksen niye etekle geziyorsun. Dürüst olun dürüst. Terörist ama her yola başvuruyorlar. Bununla ilgili bu kanun er ya da geç çıkacak" dedi.

Giriş Tarihi: 25.2.2015 15:43 Güncelleme Tarihi: 25.2.2015 23:47
Erdoğan: Erkeksen niye etekle geziyorsun

Cumhurbaşkanı dün açıklanan faiz kararıyla ilgili 'na sert cevaplar verdi.

Erdoğan'ın konuşmasından satış başları:


Sizler esnaf olarak çılgına dönüyordunuz ya. Hesap makinaları bile ihtiyaca cevap vermiyordu. Yahu bir kuruşa bir liraya, tuvalete giderken bir milyona tuvalete gider hale geldik.

"MERKEZ BANKASI YANLIŞ YAPIYOR"


Merkez Bankası dün lütfetti… Merkez Bankası faiz konusunda yanlış yapıyor. Türkiye'nin gerçeğine uygun değildir. Güya riskleri azaltmak için uyguladıkları faiz politikasının kendisi bir risk haline dönüşmüştür.
Çalışanımızın hakkını korumak benim en başta gelen görevimdir. Bu konudaki ısrarımın sebebi de budur. Milletin hakkını hukukunu korumaktır.

Ekonominin büyümesi için refahın yükselmesi için bir ülkede istikrarın huzurun olması gerekiyor. Biz bugüne iki kavramla geldik. İstikrar ve güven kavramlarıyla geldik.

Bir dönem Türkiye'de istikrar ve güven ortamı, bildiriyle muhtırayla tehdit edilirdi. Bu yollar kapanınca yeni yollar buldular. Çok açık konuşuyorum. Böyle kalkıp "Merkez Bankası'nın başındaki kişi iyidir hoştur vesaire", ben iyiliğe hoşluğa yaptıklarıyla bakarım, kendi fiziğiyle bakmam. Ne yapıyorsun, netice ne? Ben buna bakarım, uygulamaya bakarım.

ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: Erkeksen niye etekle geziyorsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN