Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zaman yazarı iyice çirkinleşti!

Gülen hareketi ile bir ilgisi olmamasına rağmen maddi bağımlılığı nedeniyle fanatik bir Paralel örgüt taraftarına dönüşen Zaman yazarı Ali Bulaç, Süleyman Şah Türbesi’nin taşınmasını da fırsat bilerek çirkin bir yazı kaleme aldı. Kabri saygıyı Pagan ayinine benzeten Ali Bulaç, IŞİD tarafından saygısızlığa maruz kalmaması için eski kabrin ortadan kaldırılmasını da çarpıtmaktan çekinmedi.

Giriş Tarihi: 26.2.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 26.2.2015 12:07
Zaman yazarı iyice çirkinleşti!
İŞTE ZAMAN YAZARI ALİ BULAÇ'IN UTANÇ VERİCİ YAZISININ O BÖLÜMÜ

KOMİK OKUL MÜSAMERESİ!

Süleyman Şah'ın na'şını üçüncü defa taşımak tam bir hurafe ve komik bir hükümet müsameresidir. 928 sene önce vefat etmiş bir zatın geriye etinden ve kemiklerinden zerre kalmaz. Zaten taşınan da kemik filan değil, sandukadır. Arkasından sanduka ile "vatan" sıfatını kazanan türbeyi bombalayıp harabeye çevirmek, kendi icat ettiği kutsalı kendisi tahrip etmektir ki, bu da diğer bir müsamere idi.

FETHULLAH GÜLEN'İN GÜLDÜREN CAPSLERİ - TIKLAYIN

PARALELCİ YAZARLARA TEPKİ YAĞIYOR - TIKLAYIN

İŞTE PARALEL YAPI'NIN DÜNYA İMAMLARI - TIKLAYIN

ADIM ADIM PARALEL KUMPAS - TIKLAYIN


KABİR TAŞIMAK İSLAMDA YOKTUR!

Yetmedi, hükümet yurtdışında "yeni kutsal toprak" icat etti, bu da Suriye'de PYD'nin hükümranlığı altında ve şahıs mülkü olan Eşme oldu. Cem Sultan'dan Mithat Paşa'ya, Talat Paşa'dan Enver Paşa'ya, S.Halim Paşa'dan Cemalettin Efgani'ye veya Prens Sabahattin'e yapılan nakl-i kuburların İslami bir temeli yoktur.

PAGAN İNAÇLARINI HATIRLATAN ÜRPERTİCİ TÖREN!

Bu konuda halkı bilgilendirmesi gereken Diyanet bu hurafe ve bid'at müsameresine yeni hurafeler kattı. Şanlıurfa Müftülüğü, taşınan sanduka etrafında "dini tören" düzenledi. 928 sene önce vefat etmiş bir zatın sandukası önünde Yasin okudular, bir de pagan inançları hatırlatan ürpertici törenle Suriye'den getirilen toprağı sandukanın etrafına koydular.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zaman yazarı iyice çirkinleşti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN