Türkiye'nin en iyi haber sitesi

medyasında ’yi aklama operasyonu sürüyor

medyasının dün geceden bu yana taşeron örgütü sevimli gösterme gayreti sürüyor. destekli medya, eli kanlı istleri masum gösterirken iktidarı suçlamaya devam ediyor. Bugün de ağız birliği etmişçesine Savcı Kiraz’ın kafasına kurşun sıkan teröristin annesinin “Katilleri sakladılar, oğlumu öldürdüler” şeklindeki açıklamasına yer verdiler.

Giriş Tarihi: 1.4.2015 15:47 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 16:05
Pensilvanya medyasında DHKP-C’yi aklama operasyonu sürüyor
Paralel suç örgütünün desteklediği DHKP-C medyasının dün geceden bu yana taşeron örgütü suçsuz gösterme çabası bugün de devam ediyor. Pensilvanya destekli medya, eli kanlı teröristleri masum gösterirken hükümeti suçlamaya devam ediyor. Ağız birliği etmişçesine Savcı Kiraz'ın kafasına kurşun sıkan teröristin annesinin "Katilleri sakladılar, oğlumu öldürdüler" şeklindeki açıklamasına yer verdiler.
Mirgün Cabas, Ceyda Karan, Koray Çalışkan, Banu Güven, Nazlı Ilıcak ve Asım Yıldırım gibi gazetecilerin DHKP-C eylemini destekleyen, polisi ve siyasi iktidarı suçlayan tweetlerinden sonra teröristlerin propaganda amaçlı olarak çektiği fotoğrafları paylaşan medya yeni bir skandala imza attı.
Terörist Şafak Yayla'nın annesinin "Katilleri sakladılar, oğlumu öldürdüler" diyerek savcının öldürülmesini haklı göstermeye çalışan yorumlarına twitterden duyuran DHKP-C medyası sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pensilvanya medyasında DHKP-C’yi aklama operasyonu sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN