Türkiye'nin en iyi haber sitesi

bunları da kullanıp attı!

17 Aralık operasyonundan hemen sonra Paralel Suç Örgütü tarafından kurdurulan tabela partilerinin şimdi yüzlerine bakan bile yok. Partilerin genel başkanları , Abdurrahim Karslı ve İdris Naim Şahin artık medyasına bile çıkamıyor.

Giriş Tarihi: 8.4.2015 16:29 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 18:34
Pensilvanya bunları da kullanıp attı!
Paralel medya tarafından günlerce ekranlara çıkarılan, sahte araç konvoyları ile büyütülen, siyasi partiler kurdurularak Hükümete karşı hakaret ve iftiraya varan açıklamalar yaptırılan isimlerin hepsi ortada kaldı. 17 Aralık operasyonundan hemen sonra Paralel Suç Örgütü tarafından kurdurulan tabela partilerinin şimdi yüzlerine bakan bile yok. Partilerin genel başkanları , Abdurrahim Karslı ve İdris Naim Şahin artık medyasına bile çıkamıyor.

İDRİS BAL KENDİ KURDUĞU PARTİSİNİ TERKEDEREK KAÇTI!

Parti kuran isimler arasında en dikkat çekici olanı İdris Bal'dı. AK Parti'den istifa ederek Paralel Suç Örgütü'nün peşinden Çağlayan Adliyesi'ni, nezarethanelere ve Silivri Cezaevine kadar giden İdris Bal her gün Zaman Gazetesi ve 'de boy göstermişti. Paralel örgütün maddi desteği kesmesi ile bir anda ortada kalan İdris Bal, saçma yorumlarıyla kısa sürede karikatürize edildi. Siyasette ümit vadetmediği için Paralel medya tarafından ambargo uygulanan İdris Bal'ı önce en yakın çalışma arkadaşları terketti. Ardında bir tabela partisi, yüklü miktarda borç ve siyasi küskünler ordusu bırakan İdris Bal, kendi kurduğu partisinden istifa etti. İstifa açıklamasında kendisini yarı yolda bırakan Paralel örgütü ve medyasını topa tuttu.

ABDURRAHİM KARSLI'YA BİLE PARTİ KURDURUP ORTADA BIRAKTILAR!

Bugün TV'de her akşam programa çıkarılan Abdurrahim Karslı ise Merkez Partisi'ni kurduktan sonra unutulan tabela partisi siyasetçileri arasında yerini aldı. 7 Haziran seçimlerine katılmaya hazırlanan Abdurrahim Karslı'nın aday listesinde kaç kişi olduğu henüz bilinmiyor. Paralel örgüt medyasının ambargolu siyasetçilerinden biri olan Karslı'nın adaylıktan çekileceği iddia ediliyor.

TAKLACI İDRİS DE ORTADA KALDI!

Paralel medyanın parti kurdurduğu başarısız isimlerden biri de İdris Naim Şahin. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden getirip milletvekili hatta Bakan yaptığı İdris Naim Şahin, AK Parti Hükümetlerinin en başarısız İçişleri Bakanı olduğu için görevden alınmıştı. Görevden alındıktan sonra ya yakınlaşan İdris Naim Şahin, 17 Aralık yargı- polis darbesinde Pensilvanya'nın yanında yeraldı. Mükafat olarak kendisine Milad Partisi kurduruldu. Paralel örgütün medya desteğini de arkasına alan Şahin Anadolu'da örgütlenmeyi ve siyasette iyi bir çıkış yapmayı başaramayınca Pensilvanya'nın desteğini kaybetti. Şimdi Saadet ve BBP gibi tabela partilerine dönüşmüş siyasi oluşumlarla seçim ittifakı yapmaya çalışan İdris Naim Şahin'in seçimlere katılıp katılmayacağı merak ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pensilvanya bunları da kullanıp attı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN