bakın Fetullah Gülen'e nasıl cevap vermiş!

Fetullah Gülen’in dini kuralları hiçe sayarak ’i “Cennetlik” ilan etmesi darbeci generali bile kızdırdığı ortaya çıktı. 2005 yılında bir gazeteye konuşan Kenan Evren “kimin Cennetlik olduğunu sadece Allah bilir” diyerek cuntaya destek vermek için darbeci generalleri “cennetlik” ilan eden Fetullah Gülen’e ders gibi bir cevap veriyor.

Giriş Tarihi: 10.5.2015 16:56 Güncelleme Tarihi: 10.5.2015 17:09
Kenan Evren bakın Fetullah Gülen'e nasıl cevap vermiş!

Her gün yeni bir skandala imza atan Fetullah Gülen'in darbeci generallere övgüler yağdırdığı ve 'i "cennetlik" ilan ettiğini dün ayrıntıları ile ortaya koymuştuk. Fetullah Gülen'in Kenan Evren'i "Cennetlik" ilan etmesi darbeci generali bile kızdırdığı ortaya çıktı. 2005 yılında bir gazeteye konuşan Kenan Evren "kimin Cennetlik olduğunu sadece Allah bilir" diyerek cuntaya destek vermek için darbeci generalleri "cennetlik" ilan eden Kenan Evren'e ders gibi bir cevap veriyor.

KENAN EVREN'DEN FETULLAH GÜLEN'E TOKAT GİBİ CEVAP!

Tercüman Gazetesi'nde 18.07.2005 tarihli röportajda Kenan Evren bir gazetecinin "Fetullah Gülen, bir süre önce, zorunlu din dersini koydurduğunuz için sizin cennetlik olduğunuz söylemişti" şeklindeki sorusuna şu cevabı veriyor:

EVREN: KİMİN CENNETLİK OLDUĞUNU SADECE ALLAH BİLİR

"Bunu gazeteler yazdı da, ben okudum. Kızdım da… Yahu kimin cennetlik olacağını kim bilebilir?... Allah'tan başka kimse bilmez. Bakarsın, hiç namaz kılmamış, oruç tutmamış kimseyi cennete koyarda, bununla koymayabilir. Bunu ancak Allah bilir. Allah'ın vekili değil ki o!... Allah'ın vekili mi?"

Kaynak: Sabah.com.tr

Fetullah Gülen'in 12 Eylülcüler'e destek yazısı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kenan Evren bakın Fetullah Gülen'e nasıl cevap vermiş!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN