Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akşener'in ini izlettirmek isteyen 'den itiraf gibi açıklama

dün Sabah.com.tr’ye yaptığı açıklamada kendisine hakkında iftira-kurgu ini izlettirmek isteyen ismin Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı olduğunu ayrıntıları ile belirtti. Mustafa Yeşil ise dün yaptığı açıklamada bu bilgiyi inkar etmek yerine hakaret etmeyi demagoji yapmayı tercih etti

Giriş Tarihi: 13.5.2015 09:16 Güncelleme Tarihi: 13.5.2015 13:06
Akşener'in kasetini izlettirmek isteyen Mustafa Yeşil'den itiraf gibi açıklama
'ın AHaber'de yaptığı açıklamaların yankısı sürüyor. Kurgu-iftira inin tarafından Hür Adam filminin galasinda kendisine izlettirilmek istendiğini söyleyen Latif Erdoğan aynı gün Gülen örgütü ile yollarını ayıran Kemalettin Özdemir hakkında da benzer kaset iftiralarından bahsedildiğini hatta bu kurgu görüntülerin cemaat içinde izlettirilerek Kemalettin Özdemir'in itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını belirtti.

İNKAR ETMİYOR DEMAGOJİ YAPIYOR!


Mustafa Yeşil ise dün Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda bu söylenenleri inkar etmek yerine "neden şimdiye kadar sustun, o görüntüleri izlemeden içinde ne olduğunu nereden biliyorsun" şeklinde garip açıklamalarda ve hakaretlerde bulundu.

ÖNCE BU SORULARA CEVAP VER MUSTAFA YEŞİL!

Mustafa Yeşil'den hakaret etmeden, iftira atmadan, demagoji yapmadan Latif Erdoğan tarafından dün yöneltilen bu sorulara cevap vermesini istiyoruz.

1-Gülen ile yollarını ayıran Kemalettin Özdemir'e de benzer bir iftira kasetini elden ele dolaştırdınız mı? Hür Adam filminin galasında bu kasetten Latif Erdoğan'a da bahsettiniz mi? yapının içinde herkesin bildiği, sosyal medyada tehdit olarak kullanılan bu iftira kasetini de inkar edecek misiniz?

2-Aynı filmin galasında Latif Erdoğan'ı Kemalettin Özdemir konusunda inkar edemeyince konusunda da bir (iftira ve kurgu) kasetinin bulunduğunu söylediniz mi?

3- Latif Erdoğan'a Twitter üzerinden şu soruyu sormuşsunuz: 'Şimdi montaj diyorsun. İzlemeden bu kanaata nerden sahip oldun?' Bu ifadeyle kasetin varlığını fakat montaj olmadığını mı söylemek istiyorsunuz?

3-Twitter üzerinden yaptığınız açıklamada Latif Erdoğan'a hakaretler etmişsiniz ama "aramızda böyle bir diyalog geçmedi" diyememişsiniz. Neden net bir ifade kullanmıyorsunuz? Mensubu olduğunu örgütte herkesin bildiği, Türkiye'de sağır sultanın bile duyduğu bu gerçekleri inkar edebilecek misiniz? Arkadaşlarınızın gözününün içine bakarak inandığınız tüm değerler üzerine yemin edebilir misiniz?

4-Fetullah Gülen'in kullandığı şekliyle Latif Erdoğan'dan bir mülane, mübahele (yeminleşme ya da lanetleşme) her ne ise bir teklif gelse kabul eder misiniz?

ÖNCE MERAL AKŞENER'DEN ÖZÜR DİLE SONRA MAHKEMEDE HESABINI VER!

Evet Mustafa Yeşil başta Sayın Meral Akşener olmak üzere kamuoyu sizden bu sorulara cevap vermenizi bekliyor. Verecek bir cevabınız yoksa tüm siyasi duruşu ile tüm Türkiye'ye örnek olmuş tertemiz bir Türk annesi olan Sayın Meral Akşener'den özür dileyin. Sonra gidip Türkiye Mahkemeleri'nde attığınız bu iftiranın hesabını verin.


DAVUTOĞLU'NDAN SERT KASET TEPKİSİ - TIKLAYIN

TÜRKİYE SİZİ TELEKULAKLARLA, BÖCEKLERLE, KASETLERLE, İFTİRALARLA TANIYOR


Türkiye 'nü yasadışı dinlemelerle, telekulaklarla, böceklerle, iftiralarla, kumpaslarla, gizli kamera görüntüleriyle tanıyor. Mahkemelerde bu konuda yüzlerce insan yargılanıyor. Her gün yeni bir operasyon ve yeni bir rezalete şahit oluyoruz. Gülen örgütünün en üst düzey isimleri de özeleştiriler yaparak yollarını ayırıyor. Ayrılmayanlar ise "sadece suçlulardan hesap sorulsun, bütün cemaat töhmet altında bırakılmasın" diyerek itiraf gibi açıklamalarda bulunuyor.

ÖNCE ÖZÜR DİLE SONRA MAHKEMEDE HESAP VER!

Hakaret etmeyin, iftira atmayın, demagoji yapmayın sorularımıza cevap verin. Verecek cevabınız yoksa önce zarar verdiğiniz, hayatını kararttığınız, iftira attığınız, kumpas kurduğunuz binlerce insandan Gülen örgütünün temsilcisi ve Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı olarak özür dileyin. Sonra gidip mahkemelerde bu yaptıklarınızın hesabını verin.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akşener'in kasetini izlettirmek isteyen Mustafa Yeşil'den itiraf gibi açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN